як замовити

Переклад англійський

У Києві переклад англійською сьогодні потрібен так само, як і зворотній переклад - з англійської українською або російською. Тематика перекладів - найрізноманітніша, починаючи з рекламних буклетів і закінчуючи технічною або фінансовою документацією.

Наскільки простою є англійська мова?

Лише на перший погляд здається, що ця міжнародна мова проста для вивчення, оскільки в ній немає складних ієрогліфів, як в китайців, кілька абеток, як у японців, розлогих та довгих речень, якими славляться німці або відмінків та винятків, як в українській мові. Насправді в англійській лише 60% слів підпадають під загальні правила вимови, решту треба вчити на пам’ять. Крім того, сприймати англійську на слух теж складно.

Щороку словниковий запас англомовних поповнюється новими словами завдяки інноваціям та відкриттям у світі науки, у програмуванні, радіоелектроніці - практично в будь-якій галузі. Це мова бізнесу, політики та інтернет-технологій. Майже півмільярда людей, що живуть на планеті, вважають англійську своєю рідною мовою. Тому вивчаючи англійську, доводиться не тільки розуміти культуру англомовних людей, але й сприймати її як власну. Якісний переклад документів англійською або зворотній переклад - це колосальна праця перекладача.

Переклад документів англійською / з англійської (Київ)

Сьогодні, коли для України на міжнародній арені відкривається стільки нових можливостей, переклад на англійську, як письмовий, так і усний, є актуальним та потрібним, як ніколи. Ціна перекладу англійською мотивується не лише використанням знань та досвіду перекладача (особливо, якщо переклад виконується в усній формі). Така робота, крім того, має й свої специфічні нюанси, тому послуги перекладача оплачуються доволі високо.

Не менш потрібним є переклад українською (або російською) з англійської, ціна якого також залежить від професіоналізму лінгвіста, що його виконує. Письмовий переклад англійською з української (або російської) різноманітної ділової, фінансової або технічної документації - це адекватність, точність та відповідність правовій термінології та діловим стандартам.

У Бюро перекладів «Golden Time» працюють фахівці високого рівня, кожен з яких має за плечима не тільки вищу освіту, але й колосальний досвід. Замовивши в нас переклад англійською / з англійської, Ви отримуєте якісно виконаний переклад за вигідними цінами, зроблений оптимально оперативно.

Наші переваги:

Професіоналізм

Наші фахівці, маючи вищу профільну освіту та значний досвід перекладів англійською / з англійської, якісно виконають завдання будь-якої складності в точно зазначені терміни.

Знижки

Всі клієнти важливі для нас, особливо постійні, яким ми пропонуємо гнучку систему знижок та безкоштовну кур’єрську доставку.

?????????