як замовити

Переклад грузинська

Переклад грузинська мова

Стрімкий розвиток економічних і політичних відносин з Грузією призвело до підвищеного інтересу українських бізнесменів до цієї країни. Мовою Шота Руставелі говорить майже 4 мільйони чоловік, які проживають в різних країнах. І незважаючи на те що більшість жителів Грузії відмінно володіють російською мовою, свої справи вони ведуть тільки на рідній мові.

Переклад документів на грузинську мову має свої особливості, серед яких: фонетичний принцип письма, відсутність заголовних букв, автентичний алфавіт, що ускладнює роботу перекладача. Різноманіття грузинської мови, в якому налічується 17 діалектів, ускладнює вимову для іноземців, тому виконати грамотний усний переклад може тільки професіонал.

У Бюро перекладів Київ Goldentime перекладів грузинською мовою є одним з напрямків. Кваліфіковані фахівці готові здійснити усний або письмовий переклад з / на грузинську мову, іврит та інші складні мови за доступними цінами.

Переваги нашого бюро перекладів:

- професіоналізм
Кваліфікованість наших фахівців і відповідальний підхід до завдань будь-якої складності дозволяють гарантувати якісно виконаний переклад з / на грузинську мову.

- пунктуальність
Ми виконуємо роботу точно в обумовлені терміни.

?????????