як замовити

Переклад нідерландська

Сприятливі економічні обставини, наявність таких гігантів міжнародного значення, як Royal Dutch Shell, ASML NV та Royal Philips Electronics, а також п’яти великих морських портів та зручного суходільного сполучення з європейськими країнами - все це сукупно зробило Нідерланди однією з найбільш сприятливих країн світу для провадження бізнесу. Крім того, тут доволі вигідно придбавати нерухомість завдяки стабільним цінам.

Це країна, де англійська мова є найбільш поширеною й переклад з нідерландської потрібен не часто. Здебільшого це стосується ділової документації й контрактів, наукових статей та іншої літератури, виданої в цій країні. Бізнесменам та представникам малого бізнесу є чого повчитися в голландців у царині інтернет-технологій, сільського господарства, тощо.

У нашому бюро перекладів нідерландська мова є одним з напрямків. Ми здійснюємо письмові та усні переклади за доступними цінами, допомагаючи нашим українським виробникам переймати передовий досвід однієї з найбагатших економік світу.

Переваги співпраці з нами:

Кваліфіковані фахівці
Професіоналізм наших співробітників і великий досвід перекладів нідерландською є гарантією якісно виконаної роботи.

Пунктуальність
Ми виконуємо переклади будь-якої складності в чітко зазначені терміни.

Знижки
Індивідуальний підхід до кожного клієнта, для постійних клієнтів пропонується гнучка система знижок.

?????????