як замовити

Переклад німецька

Бюро «Golden Time» — це бюро перекладів німецькою й не тільки. Якщо вам необхідно здійснити переклад німецькою з української або російської й навпаки - з німецької на українську або російську, як у письмовій так і в усній формі - ми готові допомогти незалежно від складності роботи.

У чому полягають переваги співпраці з бюро перекладів Goldentime?

Переклад документів німецькою й переклад документів з німецької українською (або російською) мовою виконують кваліфіковані співробітники нашого бюро, які мають великий досвід роботи зі складною технічною документацією, фінансовими звітами, тощо. Ми працюємо з аудіо- та відеоматеріалами, web-сайтами. Нами вже перекладено велику кількість технічних текстів для вітчизняних та зарубіжних компаній, що містять креслення, схеми та інструкції. У цьому випадку переклад робили перекладачі, обізнані в заданій тематиці, вільно володіючи специфічною термінологією.

Ми працюємо з юридичними документами для компаній і фірм, що провадять бізнес в інших країнах. Кожен перекладений пакет документів відповідає законодавчим нормам тієї країни, для якої готуються документи.

Послуги перекладу німецькою та з німецької для клієнтів ми зробили максимально доступними. Хоч би яким складним був переклад, наші фахівці виконають його на високому професійному рівні згідно із зазначеними термінами. Як кажуть німці: «Wonach einer ringt, danach ihm gelingt» («За що борешся, те й здобуваєш).

Чому саме наше бюро перекладів:

Любов до своєї справи
Наші професійні перекладачі відповідально ставляться до виконання поставлених задач будь-якої складності.

Якість
Кожен перекладений текст ретельно перевіряється коректором для уникнення неточностей.

Пунктуальність
Ми точно дотримуємо встановлені терміни, виконуючи переклади за максимально доступними цінами.

?????????