як замовити

Переклад перська

Мова фарсі, також відома як перська, є офіційною мовою Ірану. Ця мова відома вже понад 2,5 тисяч років! Фарсі поширена, крім Ірану, в Афганістані (де з 1958 року відома як дарсі) та в Таджикистані, де офіційно відома як таджицька мова. Фактично всі три мови є діалектними формами перської мови. Фарсі є рідною мовою для 75 мільйонів чоловік, і це не враховуючи носіїв дарсі та таджицької мови. Сучасна мова фарсі використовує арабське письмо.

Перська мова є дуже милозвучною, але й водночас складною. Не кожному до снаги оволодіти всіма тонкощами цієї мови. Тому бюро перекладів Golden Time пропонує послуги перекладу з перської та перською мовою носіями, випускниками навчальних закладів Ірану або перекладачами з досвідом роботи в Ірані. У нас ви зможете зробити переклади документів та інших матеріалів швидко, недорого та якісно. Завдяки професійності наших перекладачів всі замовлення виконуються з відповідальністю та в зазначені терміни.

ЦІКАВЕ ПРО ФАРСІ:

  • Перську мову називають французькою сходу, що пов’язане з тим, що перська мова є дуже мелодійною та нею написано багато літературних творів. Всесвітньо відомими є імена Омара Хайяма, Рудакі та Фірдоусі, які писали саме перською мовою.
  • Ми всі знаємо принаймні два слова перською мовою: “баштан” та “шахи”, які вже давно проникли в українську мову.
?????????