На всі послуги знижки до 20%
Терміновий апостиль
Терміновий апостиль

Апостилізація сьогодні є одним з необхідних і дуже зручних інструментів легалізації документів, виданих в Україні для їх пред'явлення за кордоном. Вона являє собою спрощену форму легалізації документів. У 1961 році в Гаазі між кількома європейськими країнами була підписана конвенція про спрощення процедури легалізації. Україна ж до даної конвенції приєдналася в 2003 році. При цьому країни, що не є учасниками даної конвенції, використовують консульську легалізацію, яка в свою чергу є більш тривалою і багатоетапної процедурою в порівнянні з апостилізації.

Термінова апостилізація та переклад

Говорячи про терміновість будь-якої послуги, слід зазначити, що багато компаній і підприємці, що працюють в цій сфері, роздувають ціни до немислимого рівня. Іноді за послугу, виконану в стислі терміни можна заплатити в два, а щось і в три рази більше, ніж за звичайну. При цьому часто замовники стикаються з низькою якістю результату роботи. Це стосується не тільки галузі перекладу. Наші співвітчизники стикаються з такою позицією повсюдно. А з урахуванням того, що при нинішньому темпі життя будь-яка робота повинна виконуватися терміново, неможливо уявити, скільки коштів споживач день у день переплачує виконавцю.

Терміновий апостиль
Терміновий переклад у бюро
перекладів GoldenTime

В бюро перекладів GoldenTime (Київ) ви не зіткнетеся з такою проблемою. Зрозуміло. Ціни на терміновий апостиль трохи перевищують звичайну вартість, однак ми не вважаємо це приводом для маніпуляції вашим часом і ударів по вашому гаманцю. Команда бюро перекладів GoldenTime виконує замовлення в порядку черги згідно їх надходженню, тому існує затверджений графік граничних термінів для подачі результату замовникові. Однак зустрічаються замовлення на терміновий апостиль, які необхідно в згаданий графік впровадити, для чого потрібно прискорити роботу над іншими замовленнями. Природно така процедура потребує великих витрат зусиль від команди, які повинні бути сплачені понад норму. Саме цим аргументується невелике розходження ціни на виконання апостиля терміново і в звичайному режимі.

Окремо слід сказати про якість апостилізації, що виконується. Ми гарантуємо всім нашим клієнтам, що незалежно від кількості замовлень та їх терміновості, а також від зайнятості та навантаження на членів нашої команди, не страждає на якість жодного замовлення

Почати слід з того, що кожен документ та/або його копія, що підлягають передачі до державних органів іншої країни, мають бути обов'язково переведені на відповідну мову. А для того, щоб підтвердити справжність та достовірність перекладу, а також легітимність підписів та печаток, необхідно вдатися до допомоги незацікавленої особи. Такою особою у разі консульської легалізації є нотаріус. Він є першою ланкою в ланцюзі посвідчення перекладу та реквізитів документів. Потім легальність здійснених нотаріусом дій підтверджує, як правило, міністерство юстиції, а за ним – міністерство закордонних справ. Остаточне посвідчення документа здійснює консульство держави, яка приймає документ.

Для того, щоб уникнути такої тривалої процедури, низка країн і вдалася до певних домовленостей.

    Бюро перекладів Київ Goldentime надає повний комплекс послуг, пов'язаних із перекладом та апостилізацією офіційних документів. Нотаріальне засвідчення документів у Києві, а також затвердження їх у Міністерстві юстиції, Міністерстві закордонних справ та Міністерстві освіти і науки.

  • Паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, а також інші документи, що засвідчують особу;
  • Військові квитки;
  • Дозвільні документи на носіння та зберігання зброї та боєприпасів;
  • Трудові книжки;
  • Реєстраційні документи на транспортні засоби та ін.


   Крім того, ми пропонуємо послугу подвійної апостилізації (Київ). Суть цієї послуги полягає у проставленні апостилю на оригіналі документа з подальшим його перекладом та засвідченням цього перекладу апостилем повторно.

     Однак є деякі обмеження щодо проставлення апостилю на оригіналах документів. Так, апостиль проставляється виключно на нотаріально засвідчених копіях наступних документів:

Вибирайте GOLDEN TIME
отримуйте перекладацькі послуги найвищої якості!

В агенції працюють професійні перекладки. Часто буває так, що для виконання замовлення також залучаються безпосередньо носії мови. Таким чином, вдається здійснити переклад практично ідеальної якості. Особливо важливо, щоб вичитував носій мови, коли проводитись переклад документів зовнішнього користування.

У будь-якому варіанті, Ви можете звертатися до GOLDEN TIME: при замовленні великих і маленьких обсягів, при перекладі рідкісною і поширеною мовою. Фахівці агентства докладуть усіх зусиль, щоб Ви отримали саме те, що Вам потрібне!