Термін виконання Апостилю від однієї години до 5-ти робочих днів. Вартість від 250 грн.

министерство юстиции апостиль киев

Бюро перекладів апостиль київ   термін видачі до 5ти днів 

Документи видані органами РАЦС
Документи видані в судах
Нотаріальні документи

министерство образовнаия апостиль заказать

Бюро перекладів апостиль київ   термін видічі від 1го до 5ти днів 

Дипломи. Додатки до дипломів
Атестати
Архивні справки

Бюро перекладів апостиль київ   термін видічі від 1го до 5ти днів 

Справки про несудимість
Медицичні довідки

Терміновий апостиль

Апостилізація сьогодні є одним з необхідних і дуже зручних інструментів легалізації документів, виданих в Україні для їх пред'явлення за кордоном. Вона являє собою спрощену форму легалізації документів. У 1961 році в Гаазі між кількома європейськими країнами була підписана конвенція про спрощення процедури легалізації. Україна ж до даної конвенції приєдналася в 2003 році. При цьому країни, що не є учасниками даної конвенції, використовують консульську легалізацію, яка в свою чергу є більш тривалою і багатоетапної процедурою в порівнянні з апостилізації.

Термінові послуги

Говорячи про терміновість будь-якої послуги, слід зазначити, що багато компаній і підприємці, що працюють в цій сфері, роздувають ціни до немислимого рівня. Іноді за послугу, виконану в стислі терміни можна заплатити в два, а щось і в три рази більше, ніж за звичайну. При цьому часто замовники стикаються з низькою якістю результату роботи. Це стосується не тільки галузі перекладу. Наші співвітчизники стикаються з такою позицією повсюдно. А з урахуванням того, що при нинішньому темпі життя будь-яка робота повинна виконуватися терміново, неможливо уявити, скільки коштів споживач день у день переплачує виконавцю.

Окремо слід сказати про якість виконуваної апостилізації. Ми гарантуємо всім нашим клієнтам, що незалежно від кількості замовлень і їх терміновості, а також від зайнятості і навантаження на членів нашої команди, не страждає якість жодного замовлення.

Образцы апостиля

 

Вартість і терміни виконання апостиля

Послуги

Ціна

Термін

Міністерство юстиції України (фіз. Особи)

250 грн.

2-5 раб. днів

Міністерство юстиціі України (фіз.особа )

500 грн.

1-3 раб. днів

Міністерство юстиціі України (юр. особи)

450 грн.

2-5 раб. днів

Міністерство юстиціі України (юр. особи)

900 грн.

1-3 раб. днів

Міністерство закордонних справ України

500 грн.

6-7 раб. днів

Міністерство закордонних справ України

800 грн.

2-3 раб. днів

Міністерство освіти України

650 грн.

32 раб. днів

Міністерство освіти України

950 грн.

12 раб. днів

Міністерство освіти України

1250 грн.

4 раб. днів

Апостилювання в бюро перекладів GoldenTime

В бюро перекладів GoldenTime (Київ) ви не зіткнетеся з такою проблемою. Зрозуміло. Ціни на терміновий апостиль трохи перевищують звичайну вартість, однак ми не вважаємо це приводом для маніпуляції вашим часом і ударів по вашому гаманцю. Команда бюро перекладів GoldenTime виконує замовлення в порядку черги згідно їх надходженню, тому існує затверджений графік граничних термінів для подачі результату замовникові. Однак зустрічаються замовлення на терміновий апостиль, які необхідно в згаданий графік впровадити, для чого потрібно прискорити роботу над іншими замовленнями. Природно така процедура потребує великих витрат зусиль від команди, які повинні бути сплачені понад норму. Саме цим аргументується невелике розходження ціни на виконання апостиля терміново і в звичайному режимі.

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод
?????????