Можливість апостилювання паспорта з’явилася в Україні нещодавно – у 2014 році, а з 2015 року з’явилася можливість електронного апостилювання паспорта. Апостильований паспорт може знадобитися, наприклад, щоб відкрити рахунок у банку за межами України, для реєстрації підприємства або при укладенні шлюбу. І якщо раніше це було проблемою, то зараз в Україні можливо проставити апостиль на паспортний документ. Апостиль ставиться як на внутрішні паспорти, так і паспорти для закордонних поїздок. Апостиль на паспорт в Україні проставляється Міністерством Юстиції.

Оскільки апостилювання оригіналу паспорта заборонено, в першу чергу треба засвідчити копію паспортного документа в нотаріуса. Після цього, засвідчені копії документів подаються до Міністерства для проставлення апостиля. Слід зазначити, що в Україні апостилюються тільки документи, видані на території нашої країни. Апостиль на іноземні паспорти проставляється у відповідній країні видачі документа.

Якщо ви звернетеся до спеціалістів з бюро перекладів Голден Тайм, процес отримання апостиля на паспорт не забере багато часу. Багаторічний професійний досвід – гарантія того, що послугу вам буде надано якісно та вчасно. Крім того, ми надамо вам повний спектр послуг, пов’язаний з апостилюванням паспорта: переклад, нотаріальне засвідчення, тощо. Вашої особистої присутності в держустановах не знадобиться – ми вирішимо всі бюрократичні нюанси та заощадимо ваш час.