ДОСТАВКА ДОКУМЕНТІВ ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ВІД 2000 ГРН.

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод

Щоб дізнатися точну ціну на переводв необхідно залишити заявку і в найкоротший проміжок часу Ви отримаєте відповідь про вартість і терміни виконання замовлення.

 • У прайсі вказана вартість перекладу за 1 умовну сторінку спільної тематики, наприклад, диплом, атестат, довідка про несудимість, один розворот паспорта, св-во про народження
 • Стандартом вважається, 1 перекладацька сторінка - 1800 символів з пробілами.
 • У вартість перекладу входить, робота перекладача і вичитування документа.
 • У вартість не входить завірення перекладу нотаріусом, печаткою бюро, збереження формату з відповідністю оригіналу, форматування.
 • Документи, об'ємом менше половини сторінки, оцінюються, як 0,5 умовної сторінки (мінімальне замовлення);

  Ціни бюро перекладів Golden Time в Києві - це співвідношення ціни, якості і термінів перекладу. Ми переводимо на більш ніж 50 мов світу. Ціна на переклад може залежати від тематики перекладу. Так само від терміновості виконання замовлення.

Як дістатися з будь-якого району Лівого берега Києва

Отже, для того, щоб приїхати в наш офіс і зробити замовлення на переклад текстів , документів, апостилізацію та інші послуги, вам необхідно перш за все дістатися до зупинки «вулиця Євгена Сверстюка» або станції метро «Лівобережна». Зробити це можна за допомогою такого маршрутного транспорту:

 • Якщо ви прямуєте до нас з житлового масиву Позняки, крім метро, ​​можна дістатися на автобусах №87 або 108, а також на маршрутних таксі № 535, 178;
 • На автобусах №108, 42, а також на маршрутних таксі № 599, 542, 503, 562 ви зможете до нас доїхати, якщо проживаєте на Харківському масиві.
 • Автобуси №46 + 50, 70 і маршрутні таксі №580, 460, 246, 222, 578, 235 підійдуть вам в разі, якщо хочете дістатися з Воскресенки.
 • Автобус №87 та маршрутні таксі №535, 249, 248, 245, 215К допоможуть вам дістатися з Русанівки.
 • Автобус №46 + 50 і маршрутні таксі №580, 460, 235, 222 підійдуть вам, якщо ви проживаєте на Троєщині.

  Крім того, якщо ви добираєтеся до нас на маршрутних таксі № 503, 535, 542, 599 або автобусами №№42, 87, ви можете доїхати до зупинки «ГМЗ-2», яка розташувалася прямо біля будівлі, в якому знаходиться наш затишний офіс.

  Якщо ви все ж залишили транспорт на станції метро «Лівобережна», то вам слід пройти 700 метрів уздовж вулиці Євгена Сверстюка та знайти будинок №23, який буде зліва від вас по ходу руху.

Бюро перекладів Лівобережна

Станція метро Лівобережна є географічним і економічним центром лівого берега нашої столиці. Чи не знайти сьогодні людини, яка не чула б про станції метро з такою назвою.

А ось вулиця Марини Раскової є не настільки відомою, не кажучи вже про нову назву - Євгена Сверстюка, продиктованого державним процесом декомунізації. Проте, багато жителів Левобережки добре знають величезний зигзагоподібний будинок за адресою Марини Раскової (Євгена Сверстюка), 23, на п'ятому поверсі якого і розташувався наш затишний офіс.

Ми підібрали унікальне розташування нашого офісу, яке рівновіддаленим від більшості житлових масивів лівого берега Києва та дозволяє дістатися до нас наземним або підземним транспортом, де б ви не знаходилися.

Офіс і зворотний зв'язок

В нашому офісі не буває непотрібних клієнтів. Кожному клієнту ми приділимо максимум уваги і допоможемо не тільки з перекладом текстів, а й надамо щодо супутніх питань, в тому числі що стосуються апостилізації документів. Вам будуть запропоновані чай, кава і вода. Вам не доведеться чекати в черзі і зіткнутися з невіглаством. Кожен наш співробітник навчений грамотному і ввічливому поводженню з клієнтом.

Зверніть увагу на наш графік роботи: з понеділка по п'ятницю; з 09:30 до 17:00.

Підіб'ємо підсумки. Наш офіс розташований за адресою Україна, 02002, Київ, м. Лівобережна, вул. Євгена Сверстюка, 23, оф. 524 (5 поверх). Дістатися до нас можна практично з будь-якої точки лівого берега столиці. Якщо у вас все ж залишилися якісь питання або ви бажаєте оформити замовлення на переклад або апостилізацію віддалено, ви завжди можете звернутися до нас за допомогою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по одному з вказаних номерів телефонів:

?????????