Наприкінці 2015 року Україна приєдналася до сервісу електронного апостилювання, до якого також приєдналися ще 23 країни – підписанти Гаазької Конвенції. Цей сервіс значно спрощує процедуру отримання апостиля. Електронний апостиль діє так як і звичайний апостиль. Тобто він також підтверджує достовірність документів, які ви плануєте подавати в певні органи за межами України.

Електронний апостиль проставляється на таких документах:

  • На оригіналах всіх документів, отриманих в органах юстиції;
  • На документах, виданих судами України;
  • На документах, засвідчених нотаріусом (угоди, доручення, заповіти та ін.);
  • На нотаріально засвідчених копіях паспортів та інших документів, оригінали яких не апостилюються звичайним методом;
  • На нотаріально завірених перекладах.

Як виглядає електронний апостиль

Електронний апостиль відрізняється від традиційного штампу апостилю. Він є роздрукованим електронним документом, що має ступені захисту від підроблення та спеціальний код, за допомогою якого можна перевірити достовірність документа (по електронній базі даних) за межами нашої країни.

Незважаючи на спрощену процедуру електронного апостилювання, цей сервіс має свої недоліки. Наприклад, нерідко трапляються випадки, коли в регіональних представництвах органів юстиції відсутні наклейки зі штрих-кодом, що може збільшити термін отримання апостиля. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, рекомендуємо звернутися у бюро Голден тайм, де вас професійно проконсультують та допоможуть з отриманням електронного апостиля.

Бюро перекладів Голден Тайм допоможе з отриманням усіх видів апостиля, перекладом документів та нотаріальним засвідченням. Пропонуємо вам повний спектр послуг!