Сторінка в розробці...
Копірайтинг
ТЕКСТИ ВІД МАЙСТРІВ СЛОВА

З 2010 року бюро лінгвістичних послуг Golden Time надає професійні та якісні послуги бізнесу як в Україні, так і за кордоном. За роки своєї діяльності ми успішно реалізували тисячі проєктів для тисяч наших клієнтів. Копірайтери Golden Time - це автори, перевірені часом, чиї тексти розміщалися на сторінках ресурсів провідних вітчизняних та іноземних компаній.

ІНФОРМАЦІЙНІ СТАТТІ, НОВИНИ

Написання статей/текстів для наповнення сайту інформаційним та/або новинним контентом: лонґріди та короткі статті, новинні блоки та блоги на задану тематику, наукові статті, навчальні матеріали, тощо. Гарантуємо бездоганну граматику, пунктуацію, а головне - цікавий контент, який повертатиме ваших читачів та підписників на ваш ресурс знову й знову.

  • Вартість: 70 грн./1000 знаків***

* Ціну вказано орієнтовно. Ціна залежить від тематики - зв'яжіться з нашим менеджером, щоб отримати точний розрахунок.

Копірайтинг
SEO/LSI-Копирайтинг

На сьогоднішній день SEO/LSI-копірайтинг є найбільш затребуваною послугою на ринку. SEO/LSI-копірайтинг - це унікальні оптимізовані статті, що приписуються під певні ключові слова з урахуванням вимог пошукових систем. Замовте цю послугу й забезпечте своєму веб-сайту топ-позиції в пошукових системах!

Вартість: 85 грн./1000 знаків***

*SEO - search engine optimization - пошукова оптимізація сайту. LSI - latent semantic indexing - приховане семантичне індексування.

**Ціну вказано орієнтовно. Ціна залежить від тематики - зв'яжіться з нашим менеджером, щоб отримати точний розрахунок.

РЕКЛАМНІ ТЕКСТИ

Написання текстів, націлених на продаж товарів або послуг на вашому сайті, лендинг-сторінці, Facebook або Instragam. Тексти створюються із застосуванням маркетингових та рекламних прийомів з метою переконати потенційного клієнта оформити замовлення/придбати товар. З нашими текстами ви значно збільшите свої продажі.

ВАРТІСТЬ: 80 грн./1000 знаків*

*Ціну вказано орієнтовно. Ціна залежить від тематики - зв'яжіться з нашим менеджером, щоб отримати точний розрахунок.

РЕРАЙТИНГ

Сподобалась стаття в Інтернеті й кортить мати щось подібне на своєму сайті? Немає необхідності замовляти написання тексту "з нуля". Довірте нам "рерайтинг" цієї статті: наші автори "перепишуть" статтю таким чином, що об'єктивно та суб'єктивно вона сприйматиметься як новий текст. Спеціальні інструменти перевірки визначать такий текст на 100% унікальним.

ВАРТІСТЬ: 60 грн./1000 знаків*

*Ціну вказано орієнтовно. Ціна залежить від тематики - зв'яжіться з нашим менеджером, щоб отримати точний розрахунок.

Вибирайте GOLDEN TIME
отримуйте перекладацькі послуги найвищої якості!

В агенції працюють професійні перекладки. Часто буває так, що для виконання замовлення також залучаються безпосередньо носії мови. Таким чином, вдається здійснити переклад практично ідеальної якості. Особливо важливо, щоб вичитував носій мови, коли проводитись переклад документів зовнішнього користування.

У будь-якому варіанті, Ви можете звертатися до GOLDEN TIME: при замовленні великих і маленьких обсягів, при перекладі рідкісною і поширеною мовою. Фахівці агентства докладуть усіх зусиль, щоб Ви отримали саме те, що Вам потрібне!