Сучасні веб-ресурси для більшості компаній є одним з основних інструментів просування послуг, товарів, інформації. Вони допомагають збільшити прибуток і, якщо компанія прагне до розвитку, вона має виходити за межі національних кордонів. З розвитком Інтернету кількість потенційних відвідувачів буде рости, але не факт, що для кожного з них інформація буде доступною – адже вони можуть говорити іншими мовами.

Переклад сайту в Києві – послуга не нова, але мало хто вважає доцільним вкладати кошти в цю роботу. Основні причини: вартість розробки, контенту; а також час, витрачений на реалізацію проекту. Але, як показує світова практика, для залучення нових клієнтів і збільшення продажів переклад сайту є ефективним маркетинговим інструментом.

Професійний переклад сайтів — для кого це важливо

Ця послуга є затребуваною для тих сайтів, які посіли міцні позиції в своїй сфері та ранжуються своєю мовою за багатьма запитами. Зазвичай це інтернет-крамниці товарів та послуг. Важливо відстежувати конверсію запитів іншими мовами. По деяких темах навіть у разі наявності перекладеного запиту може видаватися авторитетний ресурс своєю мовою, але практикою доведено: нові перекладені сторінки за короткий час збирають додатковий трафік.

Пошуковики лояльно сприймають переклад сайтів, завдяки чому без додаткових витрат і не застосовуючи чорних методів “накрутки” можна збільшити пошуковий трафік. Не стане на заваді й значна кількість сторінок на вашому сайті.

Бюро перекладів GOLDEN TIME пропонує подумати про потенційний прибуток, який зможе тривалий час генерувати професійно перекладений сайт!