Стрімкий розвиток економічних та політичних відносин з Грузією спричинив підвищену зацікавленість українських бізнесменів до цієї країни. Мовою Шота Руставелі розмовляє майже 4 мільйони чоловік, що проживають в різних країнах. І незважаючи на те, що більшість мешканців Грузії володіють російською, свої справи вони ведуть лише рідною мовою.

Переклад документів грузинською мовою має свої особливості, серед яких: фонетичний принцип письма, відсутність великих літер, автентична абетка, що ускладнює роботу перекладача. Розмаїття грузинської мови, в якій налічується 17 діалектів, ускладнює вимову для іноземців, тому виконати грамотний усний переклад може тільки професіонал.

У нашому бюро перекладів грузинська мова є одним з напрямків. Кваліфіковані фахівці готові здійснити усний чи письмовий переклад грузинською або з грузинської за доступними цінами.

Переваги нашого бюро перекладів:

Професіоналізм
Кваліфікованість наших фахівців і відповідальний підхід до завдань будь-якої складності дозволяють гарантувати якісно виконаний переклад грузинською та з грузинської мови.

Пунктуальність
Ми виконуємо роботу в точно зазначені терміни.