Юридичний переклад

Не дарма в сучасному суспільстві юриспруденцію називають ґрунтовною наукою, адже завдяки їй не лише стосунки між людьми, але й відносини між державами суворо регламентовані. Юридичний переклад може стосуватися як митного, так і кримінального або податкового права, тому з документами працюють лише кваліфіковані фахівці з юридичною освітою.

Бюро юридичних перекладів GOLDEN TIME (Київ) надає послуги перекладу правових/юридичних документів з іноземної мови й нею. У чому полягає складність такого перекладу? У специфіці мови юристів мають місце архаїчні звороти, громіздко побудовані фрази. Важливо зрозуміти сенс, а для цього перекладач повинен мати знання в правовій царині. Часто потрібне нотаріальне засвідчення перекладу, а можливо й апостилювання. За кінцевий результат відповідальне бюро перекладів.

Ціна юридичного перекладу

Замовити юридичний переклад за доступною ціною з гарантією якості можна в нашому бюро GOLDEN TIME. Ми пропонуємо: юридичні переклади для фізичних осіб (дипломи, довіреності, довідки, свідоцтва, тощо) юридичні переклади для юридичних осіб (ліцензії, позовні заяви, статути, листування між партнерами, сертифікати, афідевіти, документи по цивільних та кримінальних справах, тощо) Переваги GOLDEN TIME: Стислі терміни Злагоджена робота команди Гарантії Доступні ціни Анонімність Співпраця з нами буде взаємовигідною!

 

СХЕМА РОБОТИ 

shema raboty biuro perevodov kyiv

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод
?????????