На всі послуги знижки до 20%
Юридичний переклад
Юридичний переклад

Не дарма в сучасному суспільстві юриспруденцію називають ґрунтовною наукою, адже завдяки їй не лише стосунки між людьми, але й відносини між державами суворо регламентовані. Юридичний переклад може стосуватися як митного, так і кримінального або податкового права, тому з документами працюють лише кваліфіковані фахівці з юридичною освітою.

 

Бюро юридичних перекладів GOLDEN TIME (Київ) надає послуги перекладу правових/юридичних документів з іноземної мови й нею. У чому полягає складність такого перекладу? У специфіці мови юристів мають місце архаїчні звороти, громіздко побудовані фрази. Важливо зрозуміти сенс, а для цього перекладач повинен мати знання в правовій царині. Часто потрібне нотаріальне засвідчення перекладу, а можливо й апостилювання. За кінцевий результат відповідальне бюро перекладів.

Юридичний переклад
Ціна юридичного перекладу

Замовити юридичний переклад за доступною ціною з гарантією якості можна в нашому бюро GOLDEN TIME. Ми пропонуємо: юридичні переклади для фізичних осіб (дипломи, довіреності, довідки, свідоцтва, тощо) юридичні переклади для юридичних осіб (ліцензії, позовні заяви, статути, листування між партнерами, сертифікати, афідевіти, документи по цивільних та кримінальних справах, тощо) Переваги GOLDEN TIME: Стислі терміни Злагоджена робота команди Гарантії Доступні ціни Анонімність Співпраця з нами буде взаємовигідною!

Переклад у Golden Time

Однак як це зробити без знань іноземної мови? Звернутися до Бюро перекладів Київ у GoldenTime, де вас з посмішкою зустрінуть привітні члени нашої команди, проконсультують з усіх питань, що виникають, розрахують вартість юридичного перекладу та приймуть замовлення. Усі лінгвісти бюро перекладів GoldenTime (Київ) мають особливу специфікацію. Наш перекладач юридичних текстів вже багато років займається виключно перекладами юридичної документації, що дозволяє йому щоразу набувати новітні знання в цій галузі та зміцнювати вже отримані раніше. Завдяки цьому ми можемо гарантувати нашим клієнтам високу якість результату роботи.

„Фахівці нашого бюро перекладів Golden Time мають достатній практичний досвід виконання юридичного перекладу документів. Ми довіряємо виконання таких замовлень лише тим виконавцям, які добре знаються на особливостях юриспруденції, володіють специфічною термінологією та стилістикою, характерною для юридичних документів. Ми гарантуємо нерозголошення конфіденційної інформації, що часто міститься в юридичних документах, що перекладаються. Наше агентство допомагає з нотаріальним засвідченням (легалізації) юридичного перекладу документів. Бюро перекладів «Golden Time» здійснює різноманітні переклади документів, що належать до категорії юриспруденції: законів, нормативно-правових актів; договорів; дипломів; дисертацій; бізнес-планів; тендерної документації; довіреностей; договорів; апостилі; позовів; статутів юридичних.

Наші фахівці здійснюють юридичний переклад документів, за винятком дослівного перекладу. При виконанні завдання фахівці змінюють багато фраз, виключають окремі терміни, а натомість додають нові, враховуючи особливості правової системи конкретної країни. Наші фахівці не просто знаються на юриспруденції, а мають юридичну освіту. Крім цього, після завершення роботи із замовленням наше бюро юридичних перекладів залучає практикуючих юристів, щоб забезпечити коректну перевірку та виключити будь-які непорозуміння та неузгодженості.“

Вибирайте GOLDEN TIME
отримуйте перекладацькі послуги найвищої якості!

В агенції працюють професійні перекладки. Часто буває так, що для виконання замовлення також залучаються безпосередньо носії мови. Таким чином, вдається здійснити переклад практично ідеальної якості. Особливо важливо, щоб вичитував носій мови, коли проводитись переклад документів зовнішнього користування.

У будь-якому варіанті, Ви можете звертатися до GOLDEN TIME: при замовленні великих і маленьких обсягів, при перекладі рідкісною і поширеною мовою. Фахівці агентства докладуть усіх зусиль, щоб Ви отримали саме те, що Вам потрібне!