Послуга «Супровід Іноземців» включає в себе широкий спектр послуг. Компанія «Голден Тайм» надасть Вам кваліфікованого перекладача, який супроводжуватиме Ваших гостей.

Наш Гід-перекладач зустріне Ваших гостей в аеропортах України, на залізничних вокзалах та/або автовокзалах. Супроводжуватиме до вказаного готелю, допоможе в розселенні по номерах, а також проведе оглядову екскурсію містом.

З нашими перекладачами Ваші гості почуватимуть себе комфортно та затишно.

Бюро перекладів «Голден Тайм» надає кваліфікованих перекладачів.

Супровід іноземців  це  не лише усний переклад. Це – прогулянки містом з людиною, яка потребує перекладу для спілкування з людьми, що оточують його. По суті, перекладач стає  правою рукою іноземця, оскільки дозволяє йому спілкуватися з оточуючими, а також робить комфортнішим перебування в невідомій для зарубіжного гостя місцевості.

Послуга «Супровід іноземців у Києві», включає в себе декілька основних етапів. Спочатку гостя зустрічають у вказаному місці. Потім його супроводжують  до готелю або хостелу. Одночасно з цим людину знайомлять з місцевістю. Ключовий процес – це супровід під час поїздок, зустрічей, семінарів, покупок, святкових заходів і так далі. Більше того, перекладач у всьому допомагає гостю. Наприклад, шукати необхідну інформацію, об’єкт, людину, тощо. Наші співробітники мають великий досвід надання даного виду послуг. Ваші гості завжди почуватимуться  впевнено та комфортно.