На всі послуги знижки до 20%
Ціни в бюро перекладів (Київ) - Вартість перекладу в Golden Time
Не хочете переплачувати за переклад і шукайте відповідальне бюро перекладів?
Вам потрібний переклад на вигідних умовах? Необхідно, щоб переклад був високого рівня якості, а ціна на нього обґрунтована? Тоді Вам точно до нас — відповідальне бюро перекладів у Києві Golden Time. На на цій сторінці Ви можете ознайомитися з цінами на переклади та інші послуги від нас. Якщо Ви в Прайсі не знайшли потрібну Вам мову, то просто зв'яжіться з нами і ми обов'язково виконаємо Ваше замовлення. При При цьому у нас на переклад ціна повністю відповідає якості.
Як працювати з прайсом
У прайсі вказується вартість перекладу однієї сторінки загальної тематики (свідоцтво про народження, атестат, один розворот паспорта тощо). Щоб точно дізнатися ціну Вам потрібно залишити заявку на нашому сайті, і ми в найкоротші терміни зв'яжемося з Вами, детально проконсультуємо за вартістю замовлення, коли його буде виконано.
Важливі моменти оцінки вартості:

  • Стандарт — 1 сторінка 1800 символів із пробілами.
  • У вартість включено переклад та вичитку.
  • Засвідчення нотаріусом, друк бюро, форматування, збереження в тому форматі, що й оригінал вартість не включається.
  • Мінімальне замовлення – половина сторінки (оцінюється 50% від повної вартості сторінки).
На остаточну вартість перекладу впливає мова, термін виконання замовлення, обсяг замовлення, тематика. перекладу. Якщо Вам потрібно, щоб ціна була демократична, то звертайтеся саме до нас.
#
Послуги
Ціна
Письмові переклади (1 сторінка)
Європейські мови
від 120 грн.
Мови країн СНД
від 90 грн.
Мови скандинавських країн
від 250 грн.
Східні мови
від 260 грн.
Азійські мови
від 290 грн.
Переклад стандартних документів
Європейські мови
від 120 грн.
Мови країн СНД
від 90 грн.
Мови скандинавських країн
від 250 грн.
Східні мови
від 260 грн.
Азійські мови
від 290 грн.
Апостиль
Проставлення штампу "Апостиль" (фіз. особи)
від 500 грн.
Проставлення штампу "Апостиль" (юр. особи)
від 1000 грн.
Засвідчення виконаних перекладів
Засвідчення печаткою бюро перекладів
50 грн.
Нотаріальне засвідчення підпису перекладача
100 грн.
Верстка тексту (форматування) (за 1800 ЗСП)
Верстка тексту (форматування)
60 грн.
Набір тексту (за 1800 ЗСП)
50 грн.
Мова
Вартість за
1 сторінку, грн
Вартість за
1 сторінку, грн
(Срочный перевод)
Англійська
120,00
від 180,00
Угорська
300,00
від 450,00
Грузинська
220,00
від 330,00
Іспанська
150,00
від 225,00
Італійська
200,00
від 300,00
Литовська
210,00
від 315,00
Німецька
180,00
від 270,00
Польська
200,00
від 300,00
Португальська
340,00
від 510,00
Українська
90,00
від 135,00
Турецький
260,00
від 390,00
Французька
150,00
від 225,00
Чеська
250,00
від 375,00
*здійснюємо переклади 50 мовами світу.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами, вказаними на сайті.
Відповідність ціна-якість!
Бюро перекладів Golden Time працює швидко, якісно та вигідно для клієнта. Ми виконуємо переклади з будь-якого мови світу. Порівняно з більшістю бюро перекладів Київ саме у нашому бюро ціна повністю відповідала якості. Упевнені, звернувшись до нас, Ви станете нашим постійним клієнтом, адже у нас ціна на переклад лише від 40 грн., а роботи відповідають високим вимогам.

Якщо Вам потрібен переклад, то сміливо залишайте заявку на його виконання. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і готові в міру можливості зробити знижку. Якщо ж ви станете нашим постійним клієнтом, то точно для Вас у нас знайдуться цікаві акції та знижки на постійній основі. Наше бюро перекладів ціни пропонує насамперед обґрунтовані.
Заощаджуйте разом з нами
Не роздумуйте довго про вибір надійного бюро в Києві - вибирайте Golden Time! Ми гарантуємо, що виконаємо Ваше замовлення швидко, професійно, а ціна повністю відповідатиме якості.

Надсилайте нам Ваші документи, і Ви незабаром отримаєте повний прорахунок за вартістю та термінами виконання.

Наша перевага в тому, що після озвучування ціни перекладу вона гарантовано не зміниться наприкінці виконання замовлення. Ми цінуємо свою репутацію: замовлення виконуються вчасно, над ними працюють професійні перекладачі, а ціни тішать наших клієнтів!
Щоб дізнатися точну ціну на переклад, Вам необхідно залишити заявку і в найкоротший проміжок часу. отримайте відповідь про вартість та терміни виконання замовлення.
У прайсі вказана вартість перекладу за 1 умовну сторінку загальної тематики, наприклад, диплом, атестат, довідка про несудимість, один розворот паспорта, св-во про народження
Стандартом вважається, 1 перекладацька сторінка – 1800 символів із пробілами.
У вартість перекладу входить, робота перекладача та вичитування документа.
У вартість не входить засвідчення перекладу нотаріусом, печаткою бюро, збереження формату з відповідністю оригіналу, форматування.
Документи, об'ємом менше половини сторінки, оцінюються як 0,5 умовної сторінки (мінімальне замовлення);
Ціни бюро перекладів Golden Time в Києві; - це співвідношення ціни, якості і термінів перекладу. Ми переводимо на більш ніж 50 мов світу; Ціна на переклад може залежати від тематики перекладу. Так само від терміновості виконання замовлення.
Які переклади вважаються складними?
Якщо Вам потрібен професійний технічний переклад документів, то ми також готові його виконати. При цьому слід врахувати, що буде певна націнка за складність виконуваної роботи. Остаточну відповідь стосовно вартости зможемо надати тільки після того, як ознайомимося з повним текстом, який потрібно перекласти, отримаємо від клієнта вимоги й терміни виконання замовлення. Складними замовленнями вважаються й переклади художньої літератури. Адже виконуючи їх, потрібно повністю передати зміст тексту. Вартість кожного замовлення встановлюється залежно від мови, термінів виконання, обсягу тексту. Термінові переклади також будуть коштувати трохи дорожче в порівнянні з перекладами, виконуваними в стандартні терміни. Але при цьому максимальна націнка не може бути більшою, ніж в 2 рази від стандартної ціни. Щоб замовити послугу в нашому бюро перекладів Київ Вам потрібно зробити всього пару кроків. Щоб отримати докладнішу інформацію про термінові переклади, Вам краще проконсультуватися з нашими менеджерами – вони дадуть найдокладніші відповіді на всі ваші питання. Ми виконуємо термінові переклади майже всіма мовами, при цьому на терміновий переклад ціна обґрунтована.
Вибирайте GOLDEN TIME
отримуйте перекладацькі послуги найвищої якості!

В агенції працюють професійні перекладки. Часто буває так, що для виконання замовлення також залучаються безпосередньо носії мови. Таким чином, вдається здійснити переклад практично ідеальної якості. Особливо важливо, щоб вичитував носій мови, коли проводитись переклад документів зовнішнього користування.

У будь-якому варіанті, Ви можете звертатися до GOLDEN TIME: при замовленні великих і маленьких обсягів, при перекладі рідкісною і поширеною мовою. Фахівці агентства докладуть усіх зусиль, щоб Ви отримали саме те, що Вам потрібне!