Ціни. На усі послуги знижка до 20%

Не хочете переплачувати за переклад і шукаєте відповідальне бюро перекладів?

Вам потрібен переклад на вигідних умовах? Потрібен переклад високої якости з обґрунтованою вартістю? Тоді Вам точно до нас — до відповідального бюро перекладів в Києві Golden Time. На цій сторінці Ви можете детально ознайомитися з цінами на переклади та на інші послуги. Якщо в прайсі Ви не знайшли потрібну Вам мову, то просто зв’яжіться з нами, а ми обов’язково виконаємо Ваше замовлення. При цьому у нас вартість на переклад повністю відповідає якості.

Як працювати з прайсом?

В прайсі вказана вартість перекладу однієї сторінки загальної тематики (свідоцтво про народження, атестат, один розворот паспорта, тощо). Щоб точно дізнатися вартість Вам потрібно лише залишити заявку на нашому сайті, і ми в стислі терміни з Вами зв'яжемося, детально проконсультуємо по вартості замовлення, та коли воно буде виконане.

Важливі моменти оцінки вартости:

 • Стандарт — 1 сторінка 1800 символів з пробілами.
 • У вартість включені переклад та вичитка.
 • Нотаріальне засвідчення, печатка бюро, форматування, збереження в тому форматі, що й оригінал у вартість не входить.
 • Мінімальне замовлення – половина сторінки (оцінюється 50% від повної вартости сторінки)

На остаточну вартість перекладу впливає мова, терміни виконання замовлення, об'єм замовлення, тематика перекладу. Якщо Вам необхідно здійснити переклад вартість якого була б демократичною, то звертайтеся саме до нас.

 

Послуги

Ціна

Європейські мови

від 120 грн.

Мови країн СНД

від 90 грн.

Мови скандинавських країн

від 250 грн.

Східні мови

від 260 грн.

Азійські мови

від 290 грн.

Переклад стандартних документів

Європейські мови

від 120 грн.

Мови країн СНД

від 90 грн.

Мови скандинавських країн

від 250 грн.

Східні мови

від 260 грн.

Азійські мови

від 290 грн.

Апостиль

Проставлення штампу "Апостиль" (фізичні особи)

від 250 грн.

Проставлення штампу "Апостиль" (юридичні особи)

від 450 грн.

Засвідчення виконаних перекладів

Засвідчення печаткою бюро перекладів

50 грн.

Нотаріальне засвідчення підпису перекладача

100 грн

Верстка тексту (форматування) (за 1800 ЗСП )

Верстка тексту (форматування)

60 грн.

Набір тексту (за 1800 ЗСП)

50 грн.

 

Мова

Вартість за 1 сторінку, грн

Вартість за 1 сторінку, грн

(Терміновий переклад)

Англійська

120,00

від 180,00

Грузинська

220,00

від 330,00

Іспанська

150,00

від 225,00

Італійська

200,00

від 300,00

Литовська

210,00

від 315,00

Німецька

180,00

від 270,00

Польська

200,00

від 300,00

Португальська

340,00

від 510,00

Російська

90,00

від 135,00

Турецька

260,00

від 390,00

Угорська

300,00

від 450,00

Французька

150,00

від 225,00

Чеська

250,00

від 375,00

*здійснюємо переклади на 50 мов світу.
Для більш детальної інформації зв'яжіться з нашими менеджерами за телефонами вказаними на сайті.

Співвідношення «ціна-якість!

Бюро перекладів Golden Time працює швидко, якісно, вигідно для клієнта. Ми здійснюємо переклади з будь-якої мови світу. У порівнянні з більшістю бюро перекладів Київ саме в нашому бюро вартість повністю відповідає якості. Ми впевнені, звернувшись до нас, Ви будете нашим постійним клієнтом, через те, що у нас вартість перекладу всього від 40 грн, а результат відповідає високим вимогам.

Якщо Вам потрібен переклад, то сміливо залишайте заявку на його виконання. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам та готові надати знижку. Якщо ж Ви станете нашим постійним клієнтом, то точно для Вас у нас знайдуться цікаві акції та знижки на постійній основі. Наше бюро перекладів вартість пропонує в першу чергу обґрунтовану.

Заощаджуйте разом з нами

Не роздумуйте довго про вибір надійного бюро в Києві - обирайте Golden Time! Ми гарантуємо, що виконаємо Ваше замовлення швидко, професійно, а ціна буде цілком відповідати якості.

Надсилайте нам Ваші документи, і Ви незабаром отримаєте повний розрахунок за вартістю і термінами виконання.

Наша перевага в тому, що після озвучення ціни перекладу, вона гарантовано не зміниться наприкінці виконання замовлення. Ми цінуємо свою репутацію: замовлення виконуються вчасно, над ними працюють професійні перекладачі, а ціни тішать наших клієнтів!

Запит розрахунку вартості перекладу

Введіть ім'я будь ласка
Невірне введення
Invalid email address.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод
Завантажити документ
Неверный ввод

Щоб дізнатися точну; ціну на переклад; Вам необхідно залишити заявку і в найкоротший проміжок часу Ви отримаєте відповідь про вартість і терміни виконання замовлення.

 • У прайсі вказана вартість перекладу за 1 умовну сторінку спільної тематики, наприклад, диплом, атестат, довідка про несудимість, один розворот паспорта, св-во про народження;
 • Стандартом вважається, 1 перекладацька сторінка - 1800 символів з пробілами.
 • У вартість перекладу входить, робота перекладача і вичитування документа.
 • У вартість не входить завірення перекладу нотаріусом, печаткою бюро, збереження формату з відповідністю оригіналу, форматування.
 • Документи, об'ємом менше половини сторінки, оцінюються, як 0,5 умовної сторінки (мінімальне замовлення);

  Ціни бюро перекладів Golden Time в Києві; - це співвідношення ціни, якості і термінів перекладу. Ми переводимо на більш ніж 50 мов світу; Ціна на переклад може залежати від тематики перекладу. Так само від терміновості виконання замовлення.

Які переклади вважаються складними?

Якщо Вам потрібен професійний технічний переклад документів, то ми також готові його виконати. При цьому слід врахувати, що буде певна націнка за складність виконуваної роботи. Остаточну відповідь стосовно вартости зможемо надати тільки після того, як ознайомимося з повним текстом, який потрібно перекласти, отримаємо від клієнта вимоги й терміни виконання замовлення. Складними замовленнями вважаються й переклади художньої літератури. Адже виконуючи їх, потрібно повністю передати зміст тексту. Вартість кожного замовлення встановлюється залежно від мови, термінів виконання, обсягу тексту. Термінові переклади також будуть коштувати трохи дорожче в порівнянні з перекладами, виконуваними в стандартні терміни. Але при цьому максимальна націнка не може бути більшою, ніж в 2 рази від стандартної ціни. Щоб замовити послугу в нашому бюро перекладів Київ Вам потрібно зробити всього пару кроків. Щоб отримати докладнішу інформацію про термінові переклади, Вам краще проконсультуватися з нашими менеджерами – вони дадуть найдокладніші відповіді на всі ваші питання. Ми виконуємо термінові переклади майже всіма мовами, при цьому на терміновий переклад ціна обґрунтована.

?????????