як замовити

Переклад англійський

У Києві переклад англійською сьогодні потрібен так само, як і зворотній переклад - з англійської українською або російською. Тематика перекладів - найрізноманітніша, починаючи з рекламних буклетів і закінчуючи технічною або фінансовою документацією.

Наскільки простою є англійська мова?

Лише на перший погляд здається, що ця міжнародна мова проста для вивчення, оскільки в ній немає складних ієрогліфів, як в китайців, кілька абеток, як у японців, розлогих та довгих речень, якими славляться німці або відмінків та винятків, як в українській мові. Насправді в англійській лише 60% слів підпадають під загальні правила вимови, решту треба вчити на пам’ять. Крім того, сприймати англійську на слух теж складно.

Щороку словниковий запас англомовних поповнюється новими словами завдяки інноваціям та відкриттям у світі науки, у програмуванні, радіоелектроніці - практично в будь-якій галузі. Це мова бізнесу, політики та інтернет-технологій. Майже півмільярда людей, що живуть на планеті, вважають англійську своєю рідною мовою. Тому вивчаючи англійську, доводиться не тільки розуміти культуру англомовних людей, але й сприймати її як власну. Якісний переклад документів англійською або зворотній переклад - це колосальна праця перекладача.

Переклад документів англійською / з англійської (Київ)

Сьогодні, коли для України на міжнародній арені відкривається стільки нових можливостей, переклад на англійську, як письмовий, так і усний, є актуальним та потрібним, як ніколи. Ціна перекладу англійською мотивується не лише використанням знань та досвіду перекладача (особливо, якщо переклад виконується в усній формі). Така робота, крім того, має й свої специфічні нюанси, тому послуги перекладача оплачуються доволі високо.

Не менш потрібним є переклад українською (або російською) з англійської, ціна якого також залежить від професіоналізму лінгвіста, що його виконує. Письмовий переклад англійською з української (або російської) різноманітної ділової, фінансової або технічної документації - це адекватність, точність та відповідність правовій термінології та діловим стандартам.

У Бюро перекладів «Golden Time» працюють фахівці високого рівня, кожен з яких має за плечима не тільки вищу освіту, але й колосальний досвід. Замовивши в нас переклад англійською / з англійської, Ви отримуєте якісно виконаний переклад за вигідними цінами, зроблений оптимально оперативно.

Наші переваги:

Професіоналізм

Наші фахівці, маючи вищу профільну освіту та значний досвід перекладів англійською / з англійської, якісно виконають завдання будь-якої складності в точно зазначені терміни.

Знижки

Всі клієнти важливі для нас, особливо постійні, яким ми пропонуємо гнучку систему знижок та безкоштовну кур’єрську доставку.

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01