як замовити

Переклад болгарський

Болгарська мова є доволі підступною з погляду перекладів і розраховувати на те, що вона віддалено схожа на українську або російську, не варто. Насправді тут найбільша частина слів має зовсім інше значення ніж в українській. Наприклад, якщо українською слово “вправо” значить поворот праворуч, то хитрі болгари мають на увазі дорогу прямо. Навіть з іменами може вийти плутанина: болгарські Дима та Петя є суто жіночими іменами.

Попри те, що ще в недавньому минулому в шкільну програму в Болгарії входило вивчення російської мови, пам’ятають про це хіба що ті, кому вже за сорок. Для туристичної мандрівки або подорожей з метою закупок незнання мови не є перепоною, але для провадження бізнесу потрібен кваліфікований переклад як у письмовій, так і в усній формі.

Для співробітників Бюро перекладів болгарська мова є одним з напрямків. Звичайно, суть будь-якого документа болгарською зрозуміти можна, адже послуговуються вони кирилицею, але будь-який документ потребує нотаріального засвідчення - а це вже привід звернутися в наше Бюро перекладів Golden Time. Наші фахівці виконають грамотний переклад болгарською та з болгарської з нотаріальним засвідченням за максимально демократичними цінами.

Переваги співпраці з нами:

Професіоналізм
У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом перекладів, що дозволяє гарантувати якісне виконання задач будь-якої складності.

Доступні ціни
Гнучка цінова політика дозволяє здійснювати переклади за максимально доступними цінами. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01