як замовити

Переклад болгарський

Болгарська мова є доволі підступною з погляду перекладів і розраховувати на те, що вона віддалено схожа на українську або російську, не варто. Насправді тут найбільша частина слів має зовсім інше значення ніж в українській. Наприклад, якщо українською слово “вправо” значить поворот праворуч, то хитрі болгари мають на увазі дорогу прямо. Навіть з іменами може вийти плутанина: болгарські Дима та Петя є суто жіночими іменами.

Попри те, що ще в недавньому минулому в шкільну програму в Болгарії входило вивчення російської мови, пам’ятають про це хіба що ті, кому вже за сорок. Для туристичної мандрівки або подорожей з метою закупок незнання мови не є перепоною, але для провадження бізнесу потрібен кваліфікований переклад як у письмовій, так і в усній формі.

Для співробітників Бюро перекладів болгарська мова є одним з напрямків. Звичайно, суть будь-якого документа болгарською зрозуміти можна, адже послуговуються вони кирилицею, але будь-який документ потребує нотаріального засвідчення - а це вже привід звернутися в наше Бюро перекладів Golden Time. Наші фахівці виконають грамотний переклад болгарською та з болгарської з нотаріальним засвідченням за максимально демократичними цінами.

Переваги співпраці з нами:

Професіоналізм
У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом перекладів, що дозволяє гарантувати якісне виконання задач будь-якої складності.

Доступні ціни
Гнучка цінова політика дозволяє здійснювати переклади за максимально доступними цінами. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

?????????