Бюро переводов Киев

Апостиль

Апостиль є правовим режимом легалізації документів, що пред’являються за кордоном. Це є найбільш спрощеною процедурою, на відміну від консульської легалізації, при цьому апостильовані документи можуть пред’являтися в декількох країнах, а не лише в одній.

Якщо ви вирушаєте до іншої країни на навчання або постійне проживання, вам знадобляться документи про освіту, видані в Україні, при цьому вони мають бути легалізовані, або в них має бути проставлений штамп апостиль. Винятком є країни, з якими існує угода про спрощення процедури легалізації документів або її скасуванні.

Переклад та апостиль документів

Існує кілька юридично ухвалених видів проставляння штампа апостиль, серед яких – електронний апостиль. Держави, що не приєдналися до Гаазької конвенції, не визнають проставляння апостиля, - для таких країн документи мають пройти процедуру консульської легалізації. Бюро перекладів Golden Time пропонує послугу «Переклад документів апостиль» і профільну консультацію у будь-яких питаннях, що стосуються легалізації документів та їхнього апостилювання.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев