Бюро переводов Киев

Апостиль на атестат

Якщо у ваші плани входить навчання в навчальних закладах за кордоном, або якщо ви збираєтеся відправити на навчання дитину, вам не обійтися без легалізації відповідних документів про освіту. Легалізація документів потрібна для того, щоб документи мали за кордоном відповідну юридичну силу. При вступі до вищого навчального закладу головним документом, є атестат про середню освіту.

Apostille atestat

Принцип легалізації атестата для країн - підписантів Гаазької Конвенції, полягає в апостилюванні документів, що на відміну від консульської легалізації є спрощеною процедурою. Апостиль є спеціальним штампом, який проставляється на офіційному документі. Апостиль засвідчує достовірність печатки та підписів посадовців, які підписали офіційний документ. Апостиль на атестат про середню освіту проставляє Міністерство освіти. Необхідно врахувати, що атестат та додаток до нього - це два окремі документи, відповідно вони будуть апостильовані окремо один від одного.

Деякі країни вимагають, щоб апостиль ставився окремо на атестат та на його переклад. У такому разі необхідно спочатку засвідчити оригінал та перекласти його, після чого засвідчити сам переклад. Це значно ускладнює процедуру. Таким чином увесь процес може розтягнутися на місяць.

Щоб заощадити ваш час та сили, ми пропонуємо скористатися нашими послугами. Наші професіонали швидко та грамотно підготують документ до апостилювання, виконають переклад та нотаріальне засвідчення. Наш менеджер з питань апостилювання та легалізації проконсультує вас, відповість на усі ваші питання та забезпечить вам всебічну підтримку і допомогу при оформленні  документів. Ви можете ще більше заощадити свій час, скориставшись послугою термінового апостилювання, процедура проставлення якого триває 1 – 2 дні! Голден Тайм працює для вас!

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев