Бюро переводов Киев

Апостиль на довідку про несудимість

Довідка про несудимість потрібна у тому випадку, якщо ви маєте намір оформити дозвіл на роботу, отримати громадянство, отримати або відновити низку документів і ін. Довідка про несудимість оформляється також і для іноземних громадян, які мешкають в Україні. Частою вимогою є проставлення штампу апостиля на такій довідці, що може ускладнити процедуру її отримання. Проте фахівці бюро Golden Time допоможуть вам оформити цей документ швидко та якісно.

Одним з найбільш поширених документів, який може знадобитись як в Україні, так і за кордоном, є саме довідка про несудимість. На території України юридичну силу має оригінал довідки, але щоб пред'явити цей документ за межами України, може знадобитись апостилювання довідки про несудимість. З усіх питань, які стосуються апостилювання довідки про несудимість, звертайтеся до нашого менеджера по апостилювання та легалізації.

Особливості проставлення апостиля на довідку про несудимість

  • Отримання довідки про несудимість може знадобитись в таких випадках:
  • Оформлення громадянства;
  • Отримання посвідки на проживання;
  • Працевлаштування за кордоном;
  • Виїзд за кордон;
  • Отримання візи, тощо.

У випадку, якщо довідку про несудимість буде необхідно пред'являти за кордоном, вам потрібно буде апостилювати документ. Наші фахівці нададуть допомогу в проставленні апостилю, в тому числі, якщо вам необхідно терміново отримати апостиль. Апостиль на довідку про несудимість проставляється Міністерством закордонних справ України впродовж двох (терміновий варіант) або п'яти днів.

Зверніть увагу на те, що Німеччина, Італія, Іспанія та Франція вимагають проставлення подвійного апостиля на довідку про несудимість. Це означає, що, після проставлення апостилю, довідка про несудимість з апостилем перекладаються мовою тієї країни, куди ви плануєте виїхати, переклад засвідчується нотаріально, а на нотаріально засвідчений переклад Міністерством Юстиції України проставляється другий апостиль.

В разі якщо держава, куди ви маєте наміри подавати довідку про несудимість, не є підписантом Гаазької Конвенції, то апостиль на довідку про несудимість не проставляється. Для такої країни необхідно провести процедуру консульської легалізації: на довідку проставляється печатка Міністерства Закордонних справ, довідка перекладається відповідною мовою та проходить процедуру нотаріального засвідчення, після чого нотаріально засвідчений переклад повторно засвідчується у Міністерстві Юстиції та у Міністерстві Закордонних Справ. Далі довідку засвідчують у консульстві тієї країни, до якої ви плануєте її подавати.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев