Бюро переводов Киев

Апостиль на свідоцтво про шлюб

У разі переїзду на постійне місце проживання за кордон, громадяни України повинні потурбуватися про легалізацію низки своїх документів, серед яких зокрема також свідоцтво про шлюб. Легалізація документів необхідна для надання документам юридичної сили за межами нашої країни.

Існує два способи легалізації: консульська легалізація документів та апостилювання. Апостилювання це спрощена процедура легалізації. Апостильовані документи визнаються в країнах, що підписали Гаазьку Конвенцію від 5 жовтня 1962 року. На щастя, таких країн зараз 112 і в більшості випадків вам потрібно лише апостилювати ваше свідоцтво про шлюб, щоб документ мав юридичну силу за кордоном. Апостиль на свідоцтво про шлюб в Україні проставляється в Міністерстві Юстиції.

Серед вимог до апостилювання свідоцтва про шлюб варто відмітити:

  1. Відсутність ламінації (заборонено ставити апостиль на ламіновані документи);
  2. Новий зразок свідоцтва про шлюб(після 1991 року);
  3. Відсутність ушкоджень на документі.

У тому випадку, якщо документ не відповідає одній з вищезгаданих вимог, необхідно витребувати дублікат свідоцтва, а у випадку зі свідоцтвом, виданим до 1991 року, потрібне також нотаріальне завірення.

Також необхідно врахувати наявність вимог щодо виконання перекладу акредитованим перекладачем (згідно з вимогою країни, куди надається документ). У разі відсутності такої вимоги, переклад засвідчує нотаріус. Також необхідно уточнити, чи не вимагає відповідна країна подвійного апостиля.

Якщо всі документи належним чином підготовлено та оформлено, проблем з проставленням апостиля на свідоцтво про шлюб не виникатиме. Для апостилювання достатньо надати оригінал документа без пред’явлення додаткових довідок.

Для правильності оформлення документів, оперативного отримання апостиля, якісного перекладу і нотаріального завірення радимо звернутися до нашого бюро. Ми з особливою ретельністю підходимо до вирішення вашого питання, що дозволяє уникнути помилок. Крім того, ви заощаджуєте найцінніший ресурс - ваш час, який ми цінуємо.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев