Бюро переводов Киев

Апостиль – переклад

Апостиль є спеціальним штампом на документі, що засвідчує достовірність документів в державах-підписантах Гаазької Конвенції від 5 жовтня 1962 року. В Україні повноваження проставляти апостиль на документах мають три міністерства, залежно від типу документів. Основна складність, пов'язана з апостилюванням, полягає в тривалості процедури оформлення документів у державних органах. Ви можете уникнути черг, заощадити ваш час та прискорити процес, якщо звернетесь до бюро перекладів Golden Time. Наш менеджер з питань апостилювання та легалізації професійно проконсультує вас, зорієнтує в термінах і вартості.

Після отримання апостиля ми в найкоротші терміни забезпечимо переклад документа та його нотаріальне засвідчення. Звертайтеся до бюро перекладів "Голден Тайм" і економте ваш час.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев