Апостиль в регіонах України

Більшість юридичних послуг широкого спектру, а також безліч специфічних послуг, таких як переклад і апостилізація, надаються лише в Києві. Зрозуміло, в регіонах також є компанії обслуговують населення в даній сфері, однак найчастіше вони не рентабельні через невеликої кількості звернень, особливо в невеликих містах, а вже тим більше в сільській місцевості. Але все ж не буває безвихідних ситуацій. На щастя в Україні існує безліч логістичних компаній і служб доставки, які допомагають нам здійснювати пересилку будь-яких вантажів, а також цінностей і документів.


Апостилізація з GoldenTime

Бюро перекладів GoldenTime допоможе вам у вирішенні проблем, пов'язаних з аполстілізаціей документів, де б ви не знаходилися - Харків, Вінниця, Житомир, Миколаїв, Черкаси, Запоріжжя, Херсон, Вінниця, Львів. Майже в будь-якому населеному пункті (навіть у найменшому) є поштове відділення або відділення логістичної компанії. З їх допомогою ви можете відправити необхідні документи на нашу адресу в Києві, а ми в свою чергу гарантуємо вам повноцінну процедуру апостилізації, результатом якої буде офіційний документ з усіма необхідними реквізитами, готовий до передачі до відповідних органів.


Оплата робіт

Крім того, хотіли б акцентувати увагу на тому, що при такій процедурі, що включає в себе пересилання документів і віддалену роботу з ними, ви оплачуєте лише за сам комплекс послуг, серед яких може бути переклад, нотаріальне завірення документів, а також їх копій, і безпосередньо - апостилізація.


Переклад і апостилізація

Апостилізація документів продиктована Гаазької конвенції 1961 року, що до якої Україна приєдналася, як учасник, в 2003 році. В ході апостилізації здійснюється переклад того чи іншого документа на один з офіційних міжнародних мов - французька або англійська. Крім того, такий переклад може здійснюватися і на державну мову тієї країни, в яку згодом надійдуть документи.


Робота з бюро перекладів GoldenTime

Також при апостилізації здійснюється засвідчення справжності документа, відповідність копії оригіналу, а також відповідність перекладеного тексту, початкового. Слід зазначити, що бюро перекладів GoldenTime завжди несе відповідальність за результат виконаної роботи. Ми допоможемо вам терміново оформити апостилізацію. По завершенні всіх передбачених процедур ми відправимо вам всі ваші документи будь-яким зручним для вас способом. Дізнатися скільки коштує апостиль в Україні віддалено ви можете звернувшись до нас по телефону або в листуванні.


Як замовити?

Замовте письмовий переклад текстів у нашому бюро досить просто. Можно подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такому сервісі, як письменний переклад, вартість складається при зверненні до наших спеціалістів.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також представляємо цікаві акційні пропозиції. 

Goldentime в Києві

Наш офіс лише в 5 хвилинах пішки від м. Лівобережна. Приходьте, ми завжди будемо раді вам допомогти!

Ваші переваги

Проставлення штампу Апостиль на документах

Апостиль у всіх міністерствах

Ціна апостиля від 229 грн.

Проставлення печатки від 2х годин

Прийом замовлень 24 \ 7

Нотаріальне завірення в суботу - неділя

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01