Терміновий апостиль

Апостилізація сьогодні є одним з необхідних і дуже зручних інструментів легалізації документів, виданих в Україні для їх пред'явлення за кордоном. Вона являє собою спрощену форму легалізації документів. У 1961 році в Гаазі між кількома європейськими країнами була підписана конвенція про спрощення процедури легалізації. Україна ж до даної конвенції приєдналася в 2003 році. При цьому країни, що не є учасниками даної конвенції, використовують консульську легалізацію, яка в свою чергу є більш тривалою і багатоетапної процедурою в порівнянні з апостилізації.


Термінові послуги

Говорячи про терміновість будь-якої послуги, слід зазначити, що багато компаній і підприємці, що працюють в цій сфері, роздувають ціни до немислимого рівня. Іноді за послугу, виконану в стислі терміни можна заплатити в два, а щось і в три рази більше, ніж за звичайну. При цьому часто замовники стикаються з низькою якістю результату роботи. Це стосується не тільки галузі перекладу. Наші співвітчизники стикаються з такою позицією повсюдно. А з урахуванням того, що при нинішньому темпі життя будь-яка робота повинна виконуватися терміново, неможливо уявити, скільки коштів споживач день у день переплачує виконавцю.


Апостилювання в бюро перекладів GoldenTime

В бюро перекладів GoldenTime (Київ) ви не зіткнетеся з такою проблемою. Зрозуміло. Ціни на терміновий апостиль трохи перевищують звичайну вартість, однак ми не вважаємо це приводом для маніпуляції вашим часом і ударів по вашому гаманцю. Команда бюро перекладів GoldenTime виконує замовлення в порядку черги згідно їх надходженню, тому існує затверджений графік граничних термінів для подачі результату замовникові. Однак зустрічаються замовлення на терміновий апостиль, які необхідно в згаданий графік впровадити, для чого потрібно прискорити роботу над іншими замовленнями. Природно така процедура потребує великих витрат зусиль від команди, які повинні бути сплачені понад норму. Саме цим аргументується невелике розходження ціни на виконання апостиля терміново і в звичайному режимі.


Гарантія якості

Окремо слід сказати про якість виконуваної апостилізації. Ми гарантуємо всім нашим клієнтам, що незалежно від кількості замовлень і їх терміновості, а також від зайнятості і навантаження на членів нашої команди, не страждає якість жодного замовлення.


Як замовити?

Замовте письмовий переклад текстів у нашому бюро досить просто. Можно подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такому сервісі, як письменний переклад, вартість складається при зверненні до наших спеціалістів.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також представляємо цікаві акційні пропозиції. 

Goldentime в Києві

Наш офіс лише в 5 хвилинах пішки від м. Лівобережна. Приходьте, ми завжди будемо раді вам допомогти!

Ваші переваги

Проставлення штампу Апостиль на документах

Апостиль у всіх міністерствах

Ціна апостиля від 229 грн.

Проставлення печатки від 2х годин

Прийом замовлень 24 \ 7

Нотаріальне завірення в суботу - неділя

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01