Бюро переводов Киев

Бездоганний синхронний переклад від компанії «ГОЛДЕН ТАЙМ»

Синхронний переклад - це один з найскладніших видів перекладу, який вимагає від перекладача значного досвіду та професіоналізму.

Особливість синхронного перекладу полягає в тому, що доповідач здійснює промову без зупинок, у звичайній розмовній манері, а перекладач одночасно виконує переклад. Такий вид перекладу можливо виконати за наявності спеціального обладнання. Слова доповідача чутні лише перекладачеві через спеціальний навушник, а виконаний переклад чують всі делегати, присутні у залі.

synkhronnyi pereklad

Кваліфікований  Синхронний перекладач  перекладає доповідь  «слово в слово» не відстаючи від доповідача. Професіонали компанії «Голден Тайм»  досягли цього  рівня і  можуть гарантувати спілкування з присутніми «без границь».

Послуги синхронного перекладу  потрібні при організації  великих міжнародних зустрічей, форумів, семінарів, а також конференцій. Синхронний переклад дозволяє організувати комфортні умови для всіх.

Синхронний переклад вважається одним з найскладніших видів перекладацької роботи, оскільки для нього потрібно не лише ідеально знати мову, її правила та лексику, а також вміти сприймати конкретну інформацію та здійснювати її переклад.

Не кожен перекладач може впоратись із Синхронним  перекладом. Наші перекладачі мають великий досвід такої роботи та завжди прийдуть до Вас на допомогу.

Слід зауважити, що якість Синхронного перекладу також залежить і від Вас. Перекладачі потребують допоміжної інформації із зазначенням основних доповідачів, їхніх доповідей та тематики таких доповідей. Це можуть бути інструкції, посилання, презентації, плани проведення заходу.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев