Бюро переводов Киев

Бюро перекладу апостиля

Апостиль є спеціальним штампом, що проставляється уповноваженими органами країни видачі та засвідчує достовірність офіційних документів. Наявність апостиля на документі наділяє такий документ юридичною силою в країнах-учасницях Гаазької Конвенції, в яку входять крім входять ще 112 держав.

В Україні апостиль проставляють не всі Міністерства і така процедура, як правило, є досить трудомісткою. Звернувшись до нашого професійного агентства, ви можете уникнути низки бюрократичних процедур та оформити апостиль у максимально стислі терміни. Часто штамп апостиля проставляється безпосередньо на документі, що дає можливість використати такі документи на території інших країн, причому в таких державах документ матиме повну юридичну силу.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев