Бюро переводов Киев

Екскурсії з гідом-перекладачем

Якщо Вам потрібно провести екскурсію якісно та на високому рівні, компанія «Голден Тайм» допоможе Вам у цьому. Наші професійні перекладачі покажуть пам'ятки міста та відкриють  Вашим гостям, бізнес партнерам або рідним всю красу України. Вам не доведеться буде переживати що Ваше знання іноземної мови не дозволить це зробити. Кожен гід – перекладач нашої компанії має досвід проведення екскурсій для іноземних гостей. Це принесе Вам додаткове задоволення від якості послуг.

Ekskursii

Якщо Вам потрібна професійна екскурсія з гідом-перекладачем, доручіть цю роботу спеціалістам з компанії «Голден Тайм». Наші фахівці допоможуть Вам підібрати список пам'яток та скласти план екскурсії відповідно до побажань та інтересів Ваших гостей, родичів, бізнес партнерів. Високий професіоналізм та якість не залишать Вас байдужими.

Крім цього, ми можемо надати транспорт для Ваших гостей. Від машин класу «люкс», до автобусів на 52 місця. Також ми допоможемо вирішити питання з розселенням у готелях та харчуванням. Для компанії «Голден Тайм» немає нічого неможливого.

У нас Ви можете замовити екскурсії не лише Києвом, але й по всіх містах України. Ваші гості залишаться задоволені. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, відповідно до Ваших вимог та смаків. Ми зможемо провести як групову екскурсію, так і індивідуальну. При цьому всі побажання замовника буде враховано. Наші перекладачі спілкуються більш ніж на 50 мовами.

Екскурсії містом, зазвичай, тривають від 2 до 4 годин. Вартість екскурсії оплачується на погодинній основі.

Висока кваліфікація наших перекладачів нікого не залишить байдужим. Ви отримаєте незабутні враження.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев