Бюро переводов Киев

Електроний апостиль

Наприкінці 2015 року Україна приєдналася до сервісу електронного апостилювання, до якого також приєдналися ще 23 країни – підписанти Гаазької Конвенції. Цей сервіс значно спрощує процедуру отримання апостиля. Електронний апостиль діє так як і звичайний апостиль. Тобто він також підтверджує достовірність документів, які ви плануєте подавати в певні органи за межами України.

Електронний апостиль проставляється на таких документах:

  • На оригіналах всіх документів, отриманих в органах юстиції;
  • На документах, виданих судами України;
  • На документах, засвідчених нотаріусом (угоди, доручення, заповіти та ін.);
  • На нотаріально засвідчених копіях паспортів та інших документів, оригінали яких не апостилюються звичайним методом;
  • На нотаріально завірених перекладах.

Як виглядає електронний апостиль

Електронний апостиль відрізняється від традиційного штампу апостилю. Він є роздрукованим електронним документом, що має ступені захисту від підроблення та спеціальний код, за допомогою якого можна перевірити достовірність документа (по електронній базі даних) за межами нашої країни.

Незважаючи на спрощену процедуру електронного апостилювання, цей сервіс має свої недоліки. Наприклад, нерідко трапляються випадки, коли в регіональних представництвах органів юстиції відсутні наклейки зі штрих-кодом, що може збільшити термін отримання апостиля. Щоб уникнути непередбачених ситуацій, рекомендуємо звернутися у бюро Голден тайм, де вас професійно проконсультують та допоможуть з отриманням електронного апостиля.

Бюро перекладів Голден Тайм допоможе з отриманням усіх видів апостиля, перекладом документів та нотаріальним засвідченням. Пропонуємо вам повний спектр послуг!

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев