Бюро переводов Киев

Як зробити замовлення на переклад тексту

Якщо вам необхідно ознайомитися з доповідями ваших зарубіжних партнерів, вивчити матеріали преси, запропоновані сценарії, літературні твори, тоді вам обов'язково потрібен переклад письмовий.

Наші досвідчені фахівці швидко і якісно впораються з таким завданням, при цьому ви залишитеся задоволені також і літературної обробкою тексту, оскільки переклад здійснюється з урахуванням повної передачі художньої цінності оригіналу.

Багатьох цікавить спеціалізований повний письмовий переклад тексту, від якості виконання якого іноді залежить навіть життя людини. Зокрема, прямуючи на лікування в закордонну клініку, пацієнт повинен взяти з собою історію хвороби, перекладену на мову держави, в якому. знаходиться клініка, де буде продовжено лікування.

Спеціалізований переклад передбачає вміле володіння медичної, технічної, юридичної, фінансової та іншої термінологією. У нашому агентстві «Golden Time» не тільки здійснюються перекази, вони обов'язково піддаються коректури редакторами, що досконало володіють іноземною мовою і в більшості випадків є його носіями.

2018-12-21 16:34:11

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев