Бюро переводов Киев

Гарантії якості наших послуг

Якість перекладу гарантується багатоступеневим контролем. По-перше, всі наші перекладачі проходять ретельну перевірку перед працевлаштуванням. Ви можете бути певні, що ваш переклад виконає фахівець з великим досвідом у необхідній сфері. Далі, при надходженні замовлень наші менеджери правильно розподіляють тексти перекладачам, що спеціалізуються саме на тематиці тексту замовлення. І насамкінець, перед надсиланням перекладу замовнику, текст вичитується й редагується нашими редакторами.

Щоб остаточно переконатися в якості наших перекладів, пропонуємо вам замовити тестовий переклад (0.5 –  1 сторінки) зі знижкою 50%.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев