Бюро переводов Киев

Консульська легалізація документів

Необхідність легалізації документів виникає, коли треба виїхати з України до іншої держави для отримання освіти, працевлаштування або з іншою метою.

Консульська легалізація документів є виконанням низки формальних процедур з метою надання документам юридичної сили на території інших країн. Це означає, що документ, виданий в Україні, буде дійсним в іншій державі.

Легалізація поширюється на такі види документів:

  1. Документи про освіту
  2. Документи про цивільний стан
  3. Документи юридичних осіб

Легалізація не є необхідною для оригіналів та копій документів з фотографіями. Також у деяких країнах низка українських документів не потребує проходження даної юридичної процедури.

Існує два види легалізації: проставлення штампу «Апостиль» та консульська легалізація, яка проходить у декілька етапів:

  • Проставлення печатки Міністерства юстиції України
  • Проставлення печатки Міністерства Закордонних Справ України
  • Нотаріальний переклад
  • Проставлення печатки посольства необхідної країни

Залежно від країни, визначаються терміни легалізації документів у кожній з інстанцій. Зазвичай це забирає від двох до десяти робочих днів.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев