Бюро переводов Киев

Наша місія

Golden Time – не просто чергове бюро перекладів на ринку України та Європи. Це – компанія зі своїм баченням та своєю місією. Нашу місію ми бачимо як у зовнішньому так і у внутрішньому аспектах. У зовнішньому аспекті ми прагнемо забезпечити новий рівень надання послуг на ринку перекладів, показати приклад роботи за справжніми європейськими стандартами. У царині внутрішнього розвитку маємо за мету повернути професії перекладача належний статус, постійно підтримувати професійний рівень та кваліфікацію перекладача, адже від цього безпосередньо залежить якість перекладацьких послуг.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев