Бюро переводов Киев

Звуковий і відео перекладач

Аудіо-, відео переклади зі сторонніх носіїв - послуга наразі досить нова, але з кожним днем вона набуває все більшої популярності в різних сферах: в освіті, бізнесі, телеіндустрії. Бюро перекладів «Golden Time» пропонує як усний, так і письмовий переклад з:

  • CD/DVD-дисків
  • Відеороликів
  • Аудіофайлів будь-якого формату

Перед перекладом звукової доріжки спочатку здійснюється транскрипція (розшифрування) оригінального тексту з цифрового формату в письмовий вигляд. Текстові файли є найбільш зручними для передачі інформації. Розрахунок часу здійснюється залежно від тематики, довжини файлу та якості запису. При оцінюванні майбутньої роботи цей фактор враховується в першу чергу. Наша майстерня працює по демократичних цінах, виконуючи якісніі аудіо- та відео переклади.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев