Бюро переводов Киев

Переклад документів в посольство

Поїздки за кордон стали частиною сучасного життя. Це не лише туристичні поїздки, це - ділові відрядження, отримання освіти і т.д. Для кожного випадку потрібний пакет документів, який відповідатиме вимогам тієї країни, куди ви плануєте їхати. Посольства різних країн пред’являють свої специфічні вимоги до документів, інакше вони просто не будуть прийняті. Деякі країни дотримуються спрощеної процедури легалізації документів, в інших же потрібний переклад документів для посольства, засвідчений в консульстві країни, в якій вони пред’являтимуться. Бюро перекладів «GoldenTime» здійснює переклад документів для посольства, не застосовуючи електронні системи перекладів, але залучаючи кваліфікованих перекладачів, які мають значний досвід у підготовці документів для посольств інших країн.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев