Бюро переводов Киев

Переклад з білоруської на українську: застосовуємо досвід

Фахівці Бюро перекладів «Golden Time» використовують максимум знань та досвіду, дотримуючись мовної дисципліни, навіть якщо йдеться про переклад українською з білоруської або під час зворотного перекладу — білоруською з української.

Наші лінгвісти, що працюють зі слов’янською мовною групою, відмінно володіють професійною лексикою для якісного перекладу як в усній, так і в письмовій формі. Складність перекладу, попри схожість мов, може полягати у великій кількості граматичних та лексичних одиниць, які за формою є однаковими, але є різними за значенням.

Бюро перекладів «Golden Time» пропонує послуги усного та письмового перекладу білоруською та з білоруської, вартість яких є цілком демократичною.

Переваги співпраці з нами:

Пунктуальність

У нас працюють відповідальні перекладачі, що люблять свою справу. Ми виконуємо роботу якісно й у чітко зазначені терміни.

Професіоналізм

Великий досвід і відмінне знання мови нашими фахівцями дозволяють гарантувати виконання поставлених задач на високому професійному рівні.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев