Бюро переводов Киев

Переклад з / на болгарську: переклад від професіоналів

Болгарська мова є доволі підступною з погляду перекладів і розраховувати на те, що вона віддалено схожа на українську або російську, не варто. Насправді тут найбільша частина слів має зовсім інше значення ніж в українській. Наприклад, якщо українською слово “вправо” значить поворот праворуч, то хитрі болгари мають на увазі дорогу прямо. Навіть з іменами може вийти плутанина: болгарські Дима та Петя є суто жіночими іменами.

Попри те, що ще в недавньому минулому в шкільну програму в Болгарії входило вивчення російської мови, пам’ятають про це хіба що ті, кому вже за сорок. Для туристичної мандрівки або подорожей з метою закупок незнання мови не є перепоною, але для провадження бізнесу потрібен кваліфікований переклад як у письмовій, так і в усній формі.

Для співробітників Бюро перекладів болгарська мова є одним з напрямків. Звичайно, суть будь-якого документа болгарською зрозуміти можна, адже послуговуються вони кирилицею, але будь-який документ потребує нотаріального засвідчення - а це вже привід звернутися в наше Бюро перекладів Golden Time. Наші фахівці виконають грамотний переклад болгарською та з болгарської з нотаріальним засвідченням за максимально демократичними цінами.

Переваги співпраці з нами:

Професіоналізм У нас працюють тільки кваліфіковані фахівці з великим досвідом перекладів, що дозволяє гарантувати якісне виконання задач будь-якої складності.

Доступні ціни Гнучка цінова політика дозволяє здійснювати переклади за максимально доступними цінами. Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев