Бюро переводов Киев

Переклад з / на грецьку - на крок ближче до Європи

Кілька століть розвивалися торгівельні традиції Греції й сьогодні греки цінять серйозних та надійних партнерів, наділених заповзятливістю й діловим хистом. Усні домовленості в цій країні нічого не значать, тільки угоди, зафіксовані на папері й юридично скріплені печаткою. Збираючись до Греції, приміром, для укладання угоди, необхідно мати з собою переклад документів грецькою мовою.

Греція відкрита для іноземних інвесторів та бізнесменів, які реєструють тут свої представництва. Для українських підприємців ця благословенна країна приваблива не лише податковими знижками, але й відсутністю подвійного оподаткування.

Для нашого бюро перекладів грецька мова є одним з напрямків. Кваліфіковані фахівці здійснюють усний та письмовий переклад грецькою та з грецької за доступними цінами.

Чому варто обрати наше бюро перекладів:

Досвід Професіоналізм та колосальний досвід наших співробітників дозволяють виконувати переклади будь-якої складності якісно й точно в зазначені терміни.

Акції й знижки Своїм постійним клієнтам ми пропонуємо гнучку систему знижок.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев