Бюро переводов Киев

Переклад документів з / на грузинську: коли чужа мова стає ближчою

Стрімкий розвиток економічних та політичних відносин з Грузією спричинив підвищену зацікавленість українських бізнесменів до цієї країни. Мовою Шота Руставелі розмовляє майже 4 мільйони чоловік, що проживають в різних країнах. І незважаючи на те, що більшість мешканців Грузії володіють російською, свої справи вони ведуть лише рідною мовою.

Переклад документів грузинською мовою має свої особливості, серед яких: фонетичний принцип письма, відсутність великих літер, автентична абетка, що ускладнює роботу перекладача. Розмаїття грузинської мови, в якій налічується 17 діалектів, ускладнює вимову для іноземців, тому виконати грамотний усний переклад може тільки професіонал.

У нашому бюро перекладів грузинська мова є одним з напрямків. Кваліфіковані фахівці готові здійснити усний чи письмовий переклад грузинською або з грузинської за доступними цінами.

Переваги нашого бюро перекладів:

Професіоналізм Кваліфікованість наших фахівців і відповідальний підхід до завдань будь-якої складності дозволяють гарантувати якісно виконаний переклад грузинською та з грузинської мови.

Пунктуальність Ми виконуємо роботу в точно зазначені терміни.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев