Бюро переводов Киев

Переклади з / на китайську: точний переклад не простої мови

Стрімкий зліт китайської економіки спричинив надзвичайно високий попит на переклад документів китайською. Варто лише японцям або американцям вивести новий продукт на ринок, як кілька тижнів потому китайці пропонують свій бюджетний аналог, якість якого не поступається брендовому товару.

Самостійний переклад китайською або з китайської навіть за допомогою онлайн словників практично неможливий. Європейцю без профільної освіти й знання мови дуже складними видаються китайські ієрогліфи, а особливо структура речень під час письмового перекладу.

У нашому бюро перекладів китайська мова є однією зі спеціалізацій з найбільшим попитом. Наші перекладачі зацікавлені в професійному виконанні завдань будь-якої складності.

Наші переваги:

Досвід Кваліфіковані фахівці нашого бюро мають значний досвід усного й письмового перекладу китайською та з китайської..

Спеціалізація У портфоліо наших фахівців не тільки переклади контрактів, бізнес-планів, але й митних декларацій, інструкцій, особистих документів.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев