Бюро переводов Киев

Бюро перекладів з / на латиську: відкрийте нові горизонти

Власний бізнес у Латвії сьогодні є гарантією виходу на міжнародний ринок. Попри жорсткі вимоги бізнес у цій країні має для українців незаперечні переваги:

Швидке оформлення документів

Реєстрація власного підприємства забирає лише п’ять днів, а в разі сплати додаткового мита - лише два дні.

Законодавство

Законодавство Латвії дозволяє провадити бізнес у країні іноземцям, що робить компанію вашою на всі сто відсотків без залучення місцевих мешканців для управління нею.

Оподаткування

Податок на прибуток у цій країні становить лише п’ятнадцять відсотків, крім того, його може бути знижено, якщо бізнес провадиться в сільському господарстві, хімічній або фармацевтичній промисловості.

У нашому бюро перекладів латиська мова є одним з напрямків. Ми пропонуємо послуги письмового та усного перекладу латиською/з латиської за максимально доступними цінами.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев