Бюро переводов Киев

Переклад з / на німецьку мову: точно і конфіденційно

Бюро «Golden Time» — це бюро перекладів німецькою й не тільки. Якщо вам необхідно здійснити переклад німецькою з української або російської й навпаки - з німецької на українську або російську, як у письмовій так і в усній формі - ми готові допомогти незалежно від складності роботи.

У чому полягають переваги співпраці з бюро перекладів Goldentime?

Переклад документів німецькою й переклад документів з німецької українською (або російською) мовою виконують кваліфіковані співробітники нашого бюро, які мають великий досвід роботи зі складною технічною документацією, фінансовими звітами, тощо. Ми працюємо з аудіо- та відеоматеріалами, web-сайтами. Нами вже перекладено велику кількість технічних текстів для вітчизняних та зарубіжних компаній, що містять креслення, схеми та інструкції. У цьому випадку переклад робили перекладачі, обізнані в заданій тематиці, вільно володіючи специфічною термінологією.

Ми працюємо з юридичними документами для компаній і фірм, що провадять бізнес в інших країнах. Кожен перекладений пакет документів відповідає законодавчим нормам тієї країни, для якої готуються документи.

Послуги перекладу німецькою та з німецької для клієнтів ми зробили максимально доступними. Хоч би яким складним був переклад, наші фахівці виконають його на високому професійному рівні згідно із зазначеними термінами. Як кажуть німці: «Wonach einer ringt, danach ihm gelingt» («За що борешся, те й здобуваєш).

Чому саме наше бюро перекладів:

Любов до своєї справи Наші професійні перекладачі відповідально ставляться до виконання поставлених задач будь-якої складності.

Якість Кожен перекладений текст ретельно перевіряється коректором для уникнення неточностей.

Пунктуальність Ми точно дотримуємо встановлені терміни, виконуючи переклади за максимально доступними цінами.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев