Бюро переводов Киев

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ ПЕРСЬКОЮ ТА З ПЕРСЬКОЇ (ФАРСІ)

Мова фарсі, також відома як перська, є офіційною мовою Ірану. Ця мова відома вже понад 2,5 тисяч років! Фарсі поширена, крім Ірану, в Афганістані (де з 1958 року відома як дарсі) та в Таджикистані, де офіційно відома як таджицька мова. Фактично всі три мови є діалектними формами перської мови. Фарсі є рідною мовою для 75 мільйонів чоловік, і це не враховуючи носіїв дарсі та таджицької мови. Сучасна мова фарсі використовує арабське письмо. Перська мова є дуже милозвучною, але й водночас складною. Не кожному до снаги оволодіти всіма тонкощами цієї мови. Тому бюро перекладів Golden Time пропонує послуги перекладу з перської та перською мовою носіями, випускниками навчальних закладів Ірану або перекладачами з досвідом роботи в Ірані. У нас ви зможете зробити переклади документів та інших матеріалів швидко, недорого та якісно. Завдяки професійності наших перекладачів всі замовлення виконуються з відповідальністю та в зазначені терміни. ЦІКАВЕ ПРО ФАРСІ:
  • Перську мову називають французькою сходу, що пов’язане з тим, що перська мова є дуже мелодійною та нею написано багато літературних творів. Всесвітньо відомими є імена Омара Хайяма, Рудакі та Фірдоусі, які писали саме перською мовою.
  • Ми всі знаємо принаймні два слова перською мовою: “баштан” та “шахи”, які вже давно проникли в українську мову.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев