Бюро переводов Киев

Переклади з / на в'єтнамську: відкриваємо двері в Азію

Лише один народ на планеті розмовляє в’єтнамською мовою. В’єтнам сьогодні — це сприятлива можливість для співпраці та бізнесу. Дешева робоча сила, податкові пільги, близькість до виробничих потужностей, що розташовані в Китаї, Кореї та Японії — все це приваблює іноземних інвесторів. В’єтнам вже практично на порозі економічного буму, який пропонує багато можливостей. Єдиною перешкодою може стати мовний бар’єр.

Для нашого бюро перекладів в’єтнамська мова є одним з напрямків, попри її специфічні складності, особливо в усному або в синхронному перекладі. Вимова відіграє важливу роль: залежно від інтонації те саме слово може мати різне значення.

Бюро перекладів «Golden Time» пропонує послуги письмового та усного перекладу в’єтнамською та з в’єтнамської, який здійснюють носії мови. Ми пропонуємо якість за доступними цінами із дотриманням зазначених термінів.

Чому варто обрати наше бюро:

Індивідуальний підхід Переклад в’єтнамською та з в’єтнамської виконують тільки носії мови, що надає гарантії якісно виконаної роботи.

Досвід Значний досвід перекладу типових документів з в’єтнамської.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев