Бюро переводов Киев

Терміновий нотаріальний переклад паспорта

Переклад паспорта в Україні може знадобитися в кількох випадках. Найчастіше, це виїзд за межі країни на тимчасове або постійне проживання. Для деяких країн досить звичайного засвідчення документів печаткою бюро перекладів, для інших потрібне нотаріальне засвідчення. Одним з нововведень став переклад першої сторінки внутрішнього паспорта України для деяких ВНЗ, де дипломи видаються двома мовами: українською та англійською.

Бюро перекладів «GoldenTime» пропонує послугу «Переклад паспорта» (Київ) для:

● Отримання посвідки на проживання в Україні ● Укладення шлюбу з громадянином іншої країни ● Отримання іноземцем ідентифікаційного коду в податковій інспекції ● Оформлення доручень в нотаріальних органах України, укладення угод, договорів та ін.

Нотаріальний переклад паспорта в Києві передбачає засвідчення копій всіх сторінок паспорта як документа.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев