Бюро переводов Киев

Перевод свидетельства о рождении нотариусом

Сьогодні для виїзду за кордон достатньо мати кошти та правильно оформлені документи. Вивезти за межі країни дитину – складніше. Якщо фінансовим питанням опікуються батьки, то підготовку документів краще довірити кваліфікованим перекладачам.

Бюро перекладів "GoldenTime" здійснює переклад свідоцтва про народження для:

● Поїздок до Шенгенської зони. Повний перелік документів уточнюється в посольстві країни, в якій пред’являтимуться документи. ● Імміграції, наприклад, на постійне місце проживання в іншу країну. ● Отримання посвідки на проживання (якщо дитина не досягла повноліття). ● Отримання дитиною-нерезидентом України ідентифікаційного коду.

Перекладачі нашого бюро виконають якісний нотаріальний переклад свідоцтва про народження з урахуванням стандартів оформлення тієї країни, куди виїздить дитина.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев