Бюро переводов Киев

Послуги перекладача в Києві

Основні напрями роботи Бюро перекладів «Golden Time» в Києві — письмовий та усний переклади. Послуги перекладача допомагають полегшити спілкування людей з різних країн.

Завдання перекладача - з самого початку збагнути сутність майбутньої роботи і тільки після цього - заступати до перекладу, ґрунтуючись на професійному знанні мови та власному практичному досвіді. Кожен перекладач, який працює в Бюро перекладів «Golden Time» є професіоналом в своїй сфері діяльності та здійснює:

  • технічні переклади
  • переклади документів, контрактів
  • юридичні та нотаріальні переклади
  • медичні, фармацевтичні переклади
  • переклади документів фізичних осіб, приватного листування
  • переклади сайтів
  • усний переклад
  • аудіо/відео переклади

Якість послуг перекладачів контролюється командою коректорів та редакторів.

Вартість послуг перекладача залежить від складності роботи. Однак, завдяки значній кількості замовлень, ми намагаємося підтримувати демократичні ціни на переклади. Наші перекладачі працюють з більш ніж 45 іноземними мовами.

Послуги перекладачів Бюро перекладів «Golden Time» завжди доступні, завдяки зручному розташуванню офісу: м. Лівобережна, м. Київ.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев