Бюро переводов Киев

Інформація про нас: давайте знайомитися!

Бюро перекладів Golden Time засновано 2010 року й успішно працює на ринку перекладацьких послуг уже 6 років. У бюро працюють професійні менеджери, які приймають замовлення в клієнта та розподіляють переклади відповідно до спеціалізацій перекладачів. У штаті бюро працюють лише професійні дипломовані перекладачі з великим досвідом перекладу та ретельно відібрані позаштатні перекладачі. Перед надсиланням клієнту всі переклади вичитуються та перевіряються редакторами, таким чином діє двоступенева система, яка гарантує точність та якість перекладу.

Бюро перекладів «Голден Тайм» в Києві, лівий берег, поруч з метро Лівобережна, вже багато років надає якісні і оперативні послуги письмового та усного перекладу. Для нас не проблема як терміновість перекладу, так і його складність, насиченість професійною термінологією, необхідність ідентичного з оригіналом оформлення замовлення. Ми маємо в своєму розпорядженні великим штатом професійних перекладачів, які мають унікальний досвід лінгвістичного перекладу з переважної більшості мов світу. Унікальність кожного клієнта, кожного замовлення, відрізняє нас від конкурентів, ми проводимо гнучку цінову політику, постійний контроль якості виконуваних перекладів і завжди готові піти назустріч побажанням клієнта.

Ось деякі характеристики нашого бюро перекладів, що дозволяють зробити висновок про наш професіоналізм і доцільності співпраці з нашим бюро перекладів.

Професіоналізм нашого колективу

Професіоналізм нашого колективу заснований на тривалому досвіді роботи в сфері надання послуг перекладу. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, незалежно від обсягу і суми замовлення. Співробітники нашого бюро перекладів можуть проконсультувати Вас в телефонному режимі з будь-яких питань, що стосуються перекладу. Завжди раді Вам допомогти!

Якість перекладу

Якість здійсненого перекладу - для нас на першому місці. Для забезпечення належної якості перекладу ми докладаємо великих зусиль всього колективу.

У нашому бюро перекладів працюють кращі фахівці в сфері письмових перекладів. Приймаючи замовлення, ми враховуємо всі побажання і вимоги клієнта щодо стилю і термінології, строків виконання та оформлення перекладу. Всі переклади проходять якісне форматування і максимально наближені до оригіналу.

Інформацію та матеріали для перекладу Ви можете передати нам будь-яким зручним для Вас способом - прийти до нас в офіс, відправити на електронну адресу або передати факсом. Також можлива відправка замовлення з цього сайту.

Конфіденційність

Незалежно від характеру перекладу - будь цю тендерну пропозицію, контракт, паспорт, диплом, оцінка власності або особисте листування - наше бюро перекладів «Голден Тайм» зобов'язується зберігати конфіденційність, як самого клієнта, так і перекладаються. Завжди раді Вам допомогти!

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев