Терміновий переклад текстів в Києві

Як часто ви стикаєтеся з тим, що необхідно терміново замовити будь-яку послугу? Швидше за все, результатом ваших пошуків буде повсюдна відмова, оскільки більшість компаній і підприємців, які працюють в сфері послуг, планують свій робочий час і виконують замовлення за заздалегідь складеним графіком. А навіть якщо і вдасться знайти виконавця, то, найімовірніше, він візьметься за ваше замовлення за подвійну або навіть потрійну суму винагороди.


Ціна термінового перекладу в Києві

Бюро перекладів GoldenTime НЕ маніпулює вашим вільним часом. Зрозуміло, ціна на терміновий переклад тексту трохи вище, ніж звичайна і пов'язано це лише з тим, що роботу необхідно виконати швидко без втрати якості результату, на що перекладач природно витрачає більше зусиль і концентрації уваги. Ми цінуємо кожного свого клієнта, тому встановлюємо доступні демократичні ціни. Мінімальна вартість перекладу на російську мову в нашому бюро становить 30 гривень за 900 знаків з пробілами, а на англійську - 45 гривень за такий же обсяг.


Замовити переклад

Слід згадати про те, що підсумкова вартість після прорахунку може дещо відрізнятися від мінімальної ціни. Це обумовлено тим, що кожен текст, кожен твір, кожен проект мають свою специфіку. Наприклад, при перекладі технічної або медичної документації з російської на англійську або з англійської на українську, задіюються понад високооплачувані фахівці, ніж при перекладі публіцистичної літератури. При перекладі сайту або веб-сторінки беруть участь технічні консультанти, що також позначається на підсумковій вартості замовлення. У сучасному світі при шаленому темпі життя складно собі уявити неспішну роботу в будь-якій галузі. Кожна людина дуже швидко адаптується і звикає до такого ритму і те, що вчора нам здавалося непосильним трудом, сьогодні ми можемо виконати в немислимо стислі терміни.


Посвідчення у нотаріуса

Терміновий переклад документів з нотаріальним посвідченням - це ще один бонус, який ми підготували. Для всіх екстрених випадків, для економії вашого часу, в нашій команді працює нотаріус, який допоможе здійснити всі необхідні супутні нотаріальні дії. Команда бюро перекладів GoldenTime також адаптується до всіх змін на ринку перекладацьких послуг, але при цьому дорожить кожним своїм клієнтом, ніколи не знижуючи якість результату своєї роботи.


Як замовити?

Замовте письмовий переклад текстів у нашому бюро досить просто. Можно подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такому сервісі, як письменний переклад, вартість складається при зверненні до наших спеціалістів.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також представляємо цікаві акційні пропозиції. 

Goldentime в Києві

Ми знаходимося в доступності 5 хвилин пішки від м. Лівобережна. Приходите, ми завжди будемо раді вам допомогти!

Запит розрахунку вартості перекладу

Найшвидший спосіб отримати точну ціну перекладу - відправити документи перекладачу для оцінки.
Please type your full name.

Неверный ввод

Invalid email address.

Неверный ввод

Неверный ввод

Неверный ввод


Обновить Неверный ввод

Про нас
50 мов перекладу
Блог
Як зробити замовлення?
Як визначити обсяг і вартість

Письмовий переклад
Усний переклад
Переклад документів
Апостиль

Бюро перекладів Київ
Бюро перекладів Україна
Бюро перекладів Лівобережна
Бюро перекладів

    Україна, 02002, Київ,
        м. Лівобережна,
        ул. Е. Свирстюка 23, оф. 524

    Пн.-Пт. (9.30-17.00)

    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

      +38 044 501 75 83   

      +38 093 524 30 38 

      +38 099 548 88 66 

  +38 063 216 67 01

Позвонить