Бюро переводов Киев

Співпраця з нами

Пропонуємо юридичним особам співпрацю на постійній основі. Вигоди партнерства з нами очевидні:

  1. Ведення єдиної термінологічної бази для вашої організації: постійна зміна перекладачів та агенцій призводить до плутанини в термінології, адже часто ті самі речі, явища, тощо можна назвати різними термінами, але чи буде ця термінологія саме такою, яка прийнята саме у вашій організації? Співпраця з нами допоможе вам уникнути таких проблем. Ми гарантуємо притримуватися саме вашої корпоративної термінології та вести єдину базу, унікальну саме для вашої компанії.
  2. Гарантується індивідуальний підхід, безкоштовна доставка перекладів по Києву та пересилка по Україні за наш рахунок.
  3. У разі співпраці з нами на постійній основі ми будемо раді запропонувати вам гнучку систему знижок.

Як замовити

Замовити письмовий переклад тексту в нашому бюро перекладів «Golden Time» досить просто. Можна просто подзвонити по одному з вказаних контактних номерів або залишити онлайн-заявку.

Якщо ви потребуєте в такій послузі, як письмовий переклад, вартість при зверненні до наших фахівців вас приємно здивує.

Ми часто пропонуємо вигідні знижки, а також презентуємо цікаві акційні пропозиції. Співпраця з нашим бюро перекладів буде приємним і неймовірно плідним.

Дізнатися вартість

Заповніть форму для розрахунку вартості вашого замовлення. Наш менеджер незабаром зв'яжеться з вами в зручний для вас спосіб. Будь-яка інформація буде використовуватися виключно в цілях розрахунку вартості і не буде передана третім особам.
Замовлення на прорахунок приймаємо цілодобово.Бюро переводов Киев